X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вікторина з інформаційних технологій та фізики

Завантажити презентацію

Вікторина з інформаційних технологій та фізики

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Конкурс “Розминка” І група запитань: Який учений першим дивився на небо в підзорну трубу? (Г.Галілей) Чи можна отримати магніт з одним полюсом? (Ні) Який предмет найбільше відбиває світлові промені? (Дзеркало) Хто вперше виготовив термометр? (Цельсій) Ком пакт… (диск) Чим відрізняється планшет від комп’ютера? Що таке спам? (небажане повідомлення) Як називається меню, що викликається кнопкою Пуск? (головне) Яку температуру вважають абсолютним нулем? ( -273 0 С) Чому не можна ставити у ванній кімнаті розеток? (Велика вологість повітря) Пристрій друку (Принтер) Сучасна операційна система. (Windows)  

Слайд 6

Конкурс “Розминка” ІІ група запитань: Який оптичний прилад ми завжди носимо з собою? (Око) Причина зміни швидкості тіла або форми? (Сила) Як називають стан тіла за його вільного падіння? (Невагомість) Що знаходиться між літом і зимою? (Осінь) Текстовий … (редактор) «Серце» комп’ютера. (процесор) Яка різниця між дисками CD та DVD? Як називається меню, що викликається правою кнопкою миші? (контекстне) Кому з науковців належать слова: «Дайте мені точку опори , і я підійму Землю»? (Архімеду) Як називається лінія, яку описує тіло під час руху? (Траєкторія) Операційна…(система) Програма для створення комп’ютерних презентацій (Microsoft Office PowerPoint)

Слайд 7

Кроссворд для 1 команди 1. Довільна послідовність символів 2. Пристрій для введення графічного зображення. 3. Одиниця вимірювання інформації. 4. Повний набір кольорів, що використовується для відтворення зображення

Слайд 8

Кросворд для 2 команди 1. Найдовша клавіша. 2. Основа комп’ютерів І покоління. 3. Він вказує поточний символ редагованого тексту 4. Найперший обчислювальний пристрій

Слайд 9

Конкурс «Угадай вченого» Зараз на екрані будуть з’являтися фото вчених. Ви повинні написати ім’я вченого та вказати, який внесок він зробив у розвиток фізики. Ви отримуєте картки, в яких будете записувати відповіді. Не забудьте вказати на картці назву команди.

Слайд 10

111

Слайд 11

2

Слайд 12

3

Слайд 13

4

Слайд 14

5

Слайд 15

6

Слайд 16

7

Слайд 17

Команди за допомогою міміки й жестів будуть зображати предмет або явище з фізики або інформаційних технологій. Учасники команд повинні відгадати цей термін або явище.   Конкурс «Пантоміма»  

Слайд 18

Конкурс “Буріме” Буріме — це літературна гра, що полягає у створенні віршів, частіше жартівливих, на задані рими.   Завдання командам: на задані рими написати вірш:   Ньютон закон міркувати піднімати мишка книжка програма діаграма

Слайд 19

Конкурс «Музичний» Що ж це за конкурс? Не турбуйтеся, співати вам не потрібно, необхідно згадати та написати слова з інформаційних технологій та фізики, які б містили ноти: до, ре, мі, фа, соль, ля, сі. Перемагає та команда, яка більше написала слів. За кожне вірне слово команда отримує 2 бали.

Слайд 20

Конкурс “Фізична мозаїка Слова для «Фізичної мозаїки»   1.Велет зорі. 2.Тип ока. 3. Гімн фотона. 4. Жиру пан 5. Атас кит. 6. Тин маяк. 7. Морг ікла. 8. Тон феле. 9. Як у ці дні. 10. Пан рагу.

Слайд 21

Конкурс «Скринька з секретом» Скринька І команди: Інсрукція до скриньки: 1. Це круг із спеціальної пластмаси, покритий дзеркальним покриттям з того боку, з якого зчитується інформація. Існують різні види цього носія інформації: для одноразового запису, для багаторазового перезапису, найсучасніші - дуже великої ємності. 2. Цей предмет має корпус та магнітну стрічку. Використовується для запису та перезапису інформації, а також її зчитування.

Слайд 22

Конкурс «Сринька з секретом» Скринька ІІ команди: Інструкція до скриньки: 1. Це предмет прямокутної форми, що складається з секторів та доріжок. Має етикетку, корпус, захисну пластину та спеціальний отвір для захисту носія від запису інформації. На цей носій можна записати невелику кількість інформації. 2. Це найдавніший носій інформації. Застосовує його кожна людина для запису інформації.

Слайд 23

Підведення підсумків конкурсу Нагородження переможців

Слайд 24

Дякуємо за увагу !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика