X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Веб сайт"

Завантажити презентацію

"Веб сайт"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Веб сайт Виконав Фурка Тарас

Слайд 2

Вконтакті VK (Спочатку VKontakte, російська мова:)- Європейське соціальне network обслуговування, популярне серед того, що російський-говорить користувачів у всьому світі. Це особливо популярно в Росії, Україні, Казахстані, Молдові, Білорусі, і Ізраїлі. VK - імітація Facebook, з декількома загальними особливостями, як наприклад університетська винятковість мережі протягом його ранніх стадій, подібного кольору, і подібних особливостей і функціональності.

Слайд 3

Слайд 4

Історія Засновник Pavel Durov почав VKontakte для бети, перевіряючої у вересні 2006, лише здобувши вищу освіту від санкт-петербурзького Державного Університету. В наступному місяці domain ім'я vkontakte.ru було зареєстроване. Призначена для користувача реєстрація була спочатку обмежена в межах університетських кругів виключно запрошенням, але сайт все ще зростав швидко.

Слайд 5

популярність За Твердженням Alexa.com VK - один з найбільш відвіданих веб-вузлів в радянських для поста країнах. Це тримає : 2-у позицію в Росії,Україні і Білорусі 5-у в Казахстані.

Слайд 6

Кінець

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика