X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Текстовий процесор,його призначення

Завантажити презентацію

Текстовий процесор,його призначення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Текстовий процесор,його призначення Виконала: вчитель інформатики Сокальської СШ №3 Штикало Мар’яна Степанівна

Слайд 2

Давайте пригадаємо Метод “Мозковий штурм” Що таке текстові повідомлення? У яких сферах діяльності людини вони використовуються? Штикало М. С.

Слайд 3

Що таке процесор WORD. Текстовий документ – це документ , який складається з текстових об’єктів ( символів, слів, абзаців), та можливо, інших об’єктів (графічних, мультимедійних тощо). Текстовий процесор – це спеціальна програма, яка призначена для створення та опрацювання текстових документів. Вивчаємо Штикало М. С.

Слайд 4

У середовищі текстового процесора над текстовим документом та його об'єктами можна виконувати такі операції:  Штикало М. С.

Слайд 5

Типи файлів з якими працює Word Штикало М. С.

Слайд 6

Запустити Word можна кількома способами: Штикало М. С.

Слайд 7

Об’єкти вікна Word Штикало М. С.

Слайд 8

Об’єкти вікна Word Штикало М. С.

Слайд 9

Режими перегляду документа Штикало М. С. Кнопка Режим Рекомендації щодо використання Режим сторінки Для створення, редагування і форматування документа Режим читання Для читання документа з екрана Веб-документ Для перегляду документа уивглядівеб-сторінки Структура Для роботи над схемою документа Чернетка Для введенняданих і редагування документа

Слайд 10

ПАРАМЕТРИ СТОРІНКИ Для установки параметрів сторінки використовують вкладку Параметри сторінки. У цьому вікні 3 розділи: Поля, Розмір паперу і Джерело паперу . Розмір і вид полів, а також положення колонтитулів та орієнтація сторінки встановлюються в розділі Поля. Розмір паперу встановлюється в розділі Розмір паперу. При установці розміру полів необхідно або збільшити величину внутрішнього (або лівого) поля до величини палітурки, або встановити величину палітурки окремо. Штикало М. С.

Слайд 11

Збереження документів Штикало М. С.

Слайд 12

Фізкультхвилинка Штикало М. С.

Слайд 13

Штикало М. С.

Слайд 14

Штикало М. С.

Слайд 15

Техніка безпеки Штикало М. С.

Слайд 16

Створити новий текстовий документ; Виставити параметри сторінки згідно вимог вчителя; Надрукувати в ньому своє прізвище та ім’я; Зберегти його (Диск D, папка «ПІБ учня») у різних форматах: doc, docx, html; Практична частина уроку Штикало М. С.

Слайд 17

Підсумок уроку Метод “Синквейн” WORD ВАЖЛИВИЙ , НЕОБХІДНИЙ РЕДАГУЄ, ФОРМАТУЄ, ВВОДИТЬ Можна ввести будь-яку інформацію ДОКУМЕНТ Штикало М. С.

Слайд 18

Опрацювати розділ 18 ст. 118 Скласти ребуси до теми Word Домашнє завдання Штикало М. С.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика