X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Структура та різновиди веб-сайтів"

Завантажити презентацію

"Структура та різновиди веб-сайтів"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Структура та різновиди веб-сайтів. Різновиди веб-сторінок Підготували учні 11-Б класу Дубенської гімназії №2 Торченюк Юля та Кукуріка Олександр

Слайд 2

Веб-сайт  — сукупність веб-сторінок, доступних у мережі (Інтернеті), які об'єднані як за змістом, так і навігаційно.

Слайд 3

Класифікувати сайти можна за значеннями різних властивостей. Відповідно до основної технології, що була використана для створення веб-сторінок, веб-сайти поділяють на статичні (усі сторінки статичні), динамічні (усі сторінки динамічні), флеш-сайти (усі сторінки побудовані за флеш-технологією) та мішані.

Слайд 4

За призначенням виділяють такі типи сайтів: сайти, що надають інформаційні матеріали: інформаційно-тематичні сайти, сайти новин, електронні бібліотеки, енциклопедії, словники, та ін.; сайти для онлайн контактів і спілкування: форуми та веб-чати, сайти соціальних мереж, блоги, сайти знайомств і мережних ігор та ін.;

Слайд 5

сайти електронної комерції: Інтернет-магазини та аукціони, сайти банків,сайти, що пропонують різноманітні платні послуги – навчання іноземних мов, консультації психолога та ін.; сайти онлайн сервісів: сайти електронної пошти, пошукових систем, сайти перекладу слів і текстів.

Слайд 6

Крім того, онлайн сервісами, для яких створені відповідні сайти, є сервіси: надання хостингу– виділення апаратних і програмних ресурсів сервера для розміщення файлів користувача, забезпечення доступу до них; онлайн офіси – сервіс створення он-лайн документів; сервіс автоматизованої розробки веб-сайтів.

Слайд 7

Слайд 8

Структура веб-сайтів. - Головна сторінка - Меню сайту Гіперпосилання на інші сторінки або сайти Виділяють три типи структур веб-сайтів — лінійну, ієрархічну та довільну.

Слайд 9

Подорожуючи сайтом із лінійною структурою, з головної сторінки ви перейдете на другу сторінку, з неї — на третю. На сайті з ієрархічною структурою з головної сторінки можна потрапити на одну зі сторінок другого рівня, звідти — на одну зі сторінок третього рівня. Сайт із довільною структурою видається зовсім неорганізованим, але саме в цьому й полягає принцип його створення.

Слайд 10

Приклад структури сайту Стандартна:Основна веб-сторінка містить посилання на інші документи веб сайту, а документи містять посилання, відповідно, на основну веб-сторінку. Це найпростіший і найпоширеніший спосіб організації веб-сайту.

Слайд 11

Веб-сторінка— інформаційний ресурс, доступний у мережі World Wide Web, який можна переглянути у веб-браузері. Зазвичай ця інформація записана у форматі HTML або XHTML і може містити гіпертекст із навігаційними гіперпосиланнями на інші веб-сторінки.

Слайд 12

Залежно від призначення можна виділити такі типи веб-сторінок: головна (домашня) сторінка – сторінка, з якої розпочинається перегляд веб-сайта при переході на сайт за його URL-адресою. інформаційні сторінки містять тексти, зображення та повідомлення інших видів, які розкривають тему сайта або деякого його розділу;

Слайд 13

сторінки-контейнери містять списки посилань на ресурси даного чи інших сайтів: комунікативні (інтерактивні) сторінки призначені для надання користувачам сайта засобів спілкування та зворотного зв’язку з розробниками сайта:

Слайд 14

Залежно від технологій, використаних під час створення веб-сторінок,можна виділити такі типи сторінок: статичні сторінки створені, як правило, засобами мови розмітки гіпертексту HTML. динамічні сторінки створені з використанням мов програмування флеш-сторінки створюються з використанням технології розробки анімаційних зображень Adobe Flash

Слайд 15

Слайд 16

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика