X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Система виховання

Завантажити презентацію

Система виховання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

     Ольвія – Стародавня Греція в Україні Підготував учень 8-Г класу Лоя Максим

Слайд 2

О львія (Óλβια — щаслива, або щасливе місто, з давн.грец)  Найважливіша грецька колонія в Нижньому Побужжі, знаходилась в дельті Гіпаніса(Буга) та Борисфена(Дніпра). Вихідці з Мілету заснували її приблизно в 647-646р до н.е.

Слайд 3

До того як греки заснували тут колонію, на цьому місці існувало невелике скіфське поселення. Ольвія, як і всі грецькі колонії, була оточена міцними мурами й оборонними вежами. Майдани й центральні вулиці в місті були вимощені кам'яними плитами, прикрашені статуями богів та героїв.

Слайд 4

Ольвія (за греків) поділялася на гористу й долинну частини. А саме місто було розташоване на двох терасах, поєднаних сходами.Нижня тераса межувала з лиманом і мала порт. Агора(центральна площа) була на верхній терасі.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Сама ж Ольвія, була рабовласницькою республікою. Тому значного розвитку набули землеробство,скотарство,рибальство, виноградарство, яким займалися як і греки, так і вихідці з інших прибережних племен.

Слайд 8

Ольвія в 6 — 4 ст. до н. е Коли в 5ст. до н. е. над містом встановився скіфський протекторат,  до нього прибуло багато скіфів. У місті було побудовано палац скіфського царя Скіла.

Слайд 9

Слайд 10

До нашого часу, збереглися давні монети якими користувалися понад дві тисячі років тому Вони являють собою величезну археологічну, історичну, та культурну пам'ятку побуту людей, які проживали в Ольвії.

Слайд 11

Слайд 12

Доба Римської імперії У 2—1ст. до н.е. Ольвію спіткала глибока економічна і соціальна криза. В той час Ольвія постійно перебувала під загрозою нападів ворожих племен.В 48 до н. е. гети на чолі з царем Буребістою захопили і зруйнували місто. І тільки частину його зовнішньої території було відбудовано у 1ст. Н.е. У 2 ст. н. е. була під владою Риму. В цей час, місто почнинає оживати, починаєтся відродження Ольвії.

Слайд 13

Сьогодні на місці стародавнього міста – найбільший в Україні археологічний заповідник, площею майже 300 га.

Слайд 14

Моя власна думка. Як на мене, Ольвія це справді чарівне місто, з захоплюючею історією та культурою.Тут були як і розкішні, хаможні часи розквіту, так і часи кризи, занепаду, бідності.Ольвія- це чудесне давнє місто, в якому можна побачити частинку Греції в Україні.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика