X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сайт

Завантажити презентацію

Сайт

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Сайт (від англ. website, місце, майданчик в інтернеті), (також зустрічається застаріле веб-сайт) — сукупність веб-сторінок, доступних у мережі (Інтернеті), які об'єднані як за змістом, так і навігаційно. Фізично сайт може розміщуватися як на одному, так і на кількох серверах. Сайтом також називають вузол мережі Інтернет, комп'ютер, за яким закріплена унікальна ІР-адреса, і взагалі будь-який об'єкт в Інтернеті, за яким закріплена адреса, що ідентифікує його в мережі (FTP-site, WWW-site тощо).

Слайд 3

Перший у світі сайт info.cern.ch з'явився в 1990 році. Його створив Тім Бернерс-Лі — батько сучасного інтернету. Автор опублікував на своєму сайті опис нової технології WWW (World Wide Web), оснований на протоколі передачі даних HTTP, системі адресації URI і мові розмітки HTML. Також на ресурсі було описано принципи встановлення та роботи серверів і браузерів. Сайт став першим у світі інтернет-каталогом, на якому Тім Бернерс-Лі розмістив гіперпосилання на інші інтернет-ресурси, що розпочали своє існування.

Слайд 4

У світі «Google» (google.com) — пошукова система та мультисервісний портал. «Facebook»(facebook.com) — найбільша в світі соціальна мережа. «YouTube» (youtube.com) — відеохостинг. «Yahoo!» (yahoo.com) — пошукова система і мультисервісний портал. «Baidu.com» (baidu.com) — китайський пошуковик. «Wikipedia» (wikipedia.org) — вільна енциклопедія. «Windows Live» (live.com) — пошукова система від Microsoft. «Twitter» (twitter.com) — соціальна система, сервіс для створення мікроблогів, що дозволяє публікувати короткі повідомлення на своїй сторінці та в коментарях. «QQ.COM» (qq.com) — найбільший китайський мультисервісний портал. «Amazon.com» (amazon.com) — американська компанія, один з перших інтернет-сервісів, орієнтованих на продаж реальних товарів масового попиту, найбільша у світі за обігом компанія, що продає товари та послуги через Інтернет.

Слайд 5

В Україні «Google.com.ua» (Google.com.ua) — пошуковик та мультисервісний портал (українське представництво). «Google»(Google.com) — пошуковик та мультисервісний портал. «В Контакте»(vk.com) — російська соціальна мережа. «YouTube»(youtube.com) — відеохостинг. «Яндекс Україна»(yandex.ua) — російська пошукова система (українське представництво). «Портал Mail.Ru»(mail.ru) — мультисервісний інтернет-портал, один з найбільших безкоштовних сервісів електронної пошти російськомовного сектору Інтернету. «Facebook»(facebook.com) — найбільша в світі соціальна мережа. «Яндекс»(yandex.ru) — російський пошуковик. «Одноклассники.ru»(odnoklassniki.ru) — російська соціальна мережа. «Wikipedia»(wikipedia.org) — вільна енциклопедія.

Слайд 6

Сайт візитка - невеликий сайт, міні-сайт, що складається з 1-5 сторінок, часто без CMS як статичний сайт, написаний на HTML. Містить основну інформацію про Вашу компанію, товари або послуги, контактну інформацію. Використовується, як недорога реклама в інтернеті, або як яскрава «наживка» для потенційних клієнтів у разі створення яскравою динамічною флеш візитки. Також часто виявляється першим досвідом виходу компанії в інтернет - перший крок, потім замінюється на необхідний сайт іншого виду.

Слайд 7

Корпоративні сайти - це повнофункціональні представництва компаній в інтернеті. Цей тип сайту потрібен для серйозних середніх і великих фірм, особливо якщо вони територіально розділені. Корпоративні сайти містять повну інформацію про компанію та її діяльність, а також забезпечують комунікацію співробітників фірми між собою і з клієнтами. Такий тип сайту часто називають віртуальним офісом, так як відвідування такого сайту для візитера порівнянно зі спілкуванням з менеджером по роботі з клієнтами, а для співробітників компанії це також основний засіб взаємодії між собою.

Слайд 8

Інтернет магазини. Ці сайти, напевно, звичні кожному користувачеві інтернет. На відміну від інтернет каталогів вони дозволяють також прямо на сайті замовити товар і навіть отримати його, якщо доставка товару можлива за допомогою інтернет. Детальніше в нашій пропозиції по створенню сайтів - пакет «Інтернет магазин» та «Інтернет магазин розширений».

Слайд 9

Блоги - це постійно актуальна в момент публікації інформація. Інформація на сайті має просту, послідовну структуру. Такі сайти важливі своєю актуальністю і простотою публікації та знаходження інформації (постів).

Слайд 10

Інтернет портали - це вид сайтів, що містять велику кількість різноманітної інформації. Вони, схожі за структурою з тематичними сайтами, але мають більш розвинений функціонал і більшу кількість сервісів і розділів, що дозволяють повною мірою розкрити велику кількість тем порталу. Часто на порталах у вигляді підсайт бувають розділи для спілкування користувачів: чати, блоги і форуми, які також, як ми вже знаємо, могли б бути і самостійними сайтами.

Слайд 11

Пошукові системи - сайти, призначені для пошуку веб сторінок, картинок, документів, інформації знаходиться в інтернеті. Пошук ведеться по запиту, введеному користувачем, і видається в порядку релевантності (відповідності) на думку сайту пошуковика знайденої інформації введеному запиту користувача.

Слайд 12

Форуми - сайти, націлені на організацію зручного спілкування їх учасників з тієї чи іншої теми. Часто форуми бувають з багатьма темами. Сайти хостинги (обмінники) - призначені для зберігання файлів користувачів з можливістю їх перегляду і скачування для інших користувачів, іноді без такої можливості.

Слайд 13

Соціальні мережі - вид сайтів, призначений для організації зручного та захоплюючого спілкування між користувачами, зареєстрованими в цій мережі. Часто об'єднує в собі багато інших видів сайтів, в даному випадку сервісів для сайта: хостинг файлів, форум, електронну пошту та ін

Слайд 14

Для створення сайту, що відповідає всім сучасним вимогам ведення бізнесу в Інтернет, пропонуємо: 1. Регістрацію домена; 2. Розробку веб-сайту: дизайн, написання тексту, фотографування, програмування; 3. Оптимізацію під пошукові системи; 4. Хостинг — розміщення готового сайта на веб-сервері; 5. Модуль адміністрування сайтом — для управління інформацією самостійно: внесення новин, додавання прайсів, фотографій, проектів, тех. документації, поштова розсилка, форуми, і багато ін. ("Модуль адміністрування" простий в управлінні і доступний будь-якому користувачеві ЕОМ); 6. Забезпечення тех. підтримки (супровід сайту)

Слайд 15

Веб-сайт виконує такі основні завдання: @ реклама продукції, послуг, ідей. Правильно зроблений веб-сайт із легкістю приведе клієнта до висновку про необхідність покупки товару, або послуг, або ідей, що пропагуються на ньому; @ продаж товарів, послуг, інформації, ідей. У сучасної людини немає багато часу для ходіння по магазинах. Тому можливість замовлення товарів і послуг, не відходячи від комп'ютера, значно розширює можливості і клієнта, і продавця; @ безкоштовне надання інформації або послуг. Насправді надання інформації або послуг — це засіб залучення відвідувачів до даного ресурсу для здобуття, наприклад, статистичної інформації або ж для показу реклами, якщо це рекламний майданчик; @ підтримка клієнтів.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика