X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Робота з таблицями і зображеннями у текстових документах

Завантажити презентацію

Робота з таблицями і зображеннями у текстових документах

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок-ділова гра з інформатики

Слайд 2

Тема: Робота з таблицями і зображеннями у текстових документах

Слайд 3

Те, що я чую, я забуваю, Те, що я бачу, я пам’ятаю, Те, що я роблю, я розумію.

Слайд 4

«Мозковий штурм» Що потрібно вміти роби ти, щоб оформити сторінку в текстовому редакторі? Як задати параметри сторінки ? А як задати фон сторінки? А як створити рамку на сторінці? Які створити кольоровий надпис? Як додати таблицю в документ? Які способи ви знаєте?

Слайд 5

Відділ кадрів. Представники цього відділу мають створити таблицю з відомостями про співробітників компанії. Відділ дизайну. Представники цього відділу мають створити візитну картку компанії. Відділ реклами. Представники цього відділу мають створити рекламний лист компанії. Відділ бухгалтерії та маркетингу. Представники цього відділу мають створити таблицю з відомостями про заробітну плату співробітників компанії.

Слайд 6

Перше завдання: обрати вид діяльності та назву вашої фірми. Друге завдання: розподілити обов’язки між учасниками. Третє завдання: виконати практичне завдання за комп’ютерами.

Слайд 7

Домашнє завдання Повторити матеріал § 1.3-1.4 Творче завдання: скласти тести для перевірки знань з цієї теми (5-7 питань)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика