X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Робота з пакетами

Завантажити презентацію

Робота з пакетами

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема №3 Робота з пакетами

Слайд 2

Пакети Пакет - це деяка іменована сукупність класів. Пакети групують класи та визначають простори імен для класів, які до них входять. Типове використання пакетів - забезпечення унікальності імен, а також захист класів від небажаного стороннього доступу. Кожний клас має просте ім’я, яке дається в його визначенні, а також повне ім’я, яке включає ім’я пакету, до якого він входить. Частини імені розділяються крапками. Напр., запис pak.Кl означає клас Кl з пакету pak.

Слайд 3

Деякі важливі для нас пакети java.lang - стандартний пакет; основні класи мови; java.io - класи введення-виведення; java.net - класи для роботи в мережі; java.util - важливі допоміжні класи загального призначення; java.math - класи для обробки цілих і дійсних чисел довільної точності; java.awt; java.awt.event; javax.swing - класи для організації графічного інтерфейсу; …

Слайд 4

Імпорт пакетів Директива import. Аналог using у С++ (не include!). Пакети можна не імпортувати, але тоді потрібно вказувати повне ім’я класів. import pak.* - імпорт всіх класів з пакету pak. Пакет java.lang - базовий, у відповідній директиві немає потреби, і до класів з цього пакету можна звертатися за їх простими іменами.

Слайд 5

Статичний імпорт - приклад import static java.lang.Math.*; import static java.lang.System.*; public class staticimport { public static void main (String[] args) { out.printf("%3f ",sqrt(PI)); } }

Слайд 6

Вкладені пакети З точки зору компілятора між пакетами і підпакетами немає зв’язку. Якщо вказати import java.awt.*, то пакет java.awt.event не імпортується.

Слайд 7

Включення класу до пакету Здійснюється за допомогою інструкції package ім’я_пакету, яка знаходиться на початку файлу. Якщо не вказано - т.зв. пакет за замовченням, який не має імені.

Слайд 8

Поняття про jar-архіви Для архівації використовується утиліта jar. Пакети (можливо, разом з додатковою інформацією), запаковані в архіви. Файли з розширенням .jar.

Слайд 9

Можливий вміст архівів файли класів з урахуванням структури каталогів; допоміжні класи, які використовуються (напр., зображення); файл маніфесту - текстовий файл, в якому міститься необхідна інформація про архів. Напр., архів можна закрити від додавання (“запечатати”): Sealed:true.

Слайд 10

Упаковка до архіву jar -cf mypaket.jar dir-ry (каталоги додаються рекурсивно); можна або записати утворений пакет до CLASSPATH, або запускати так: java -classpath mypaket.jar файл

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика