Поняття електронної таблиці. Автозаповнення
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
1. Електронна таблиця - це: А) прикладна програма, призначена для обробки структурованих у вигляді таблиці даних; Б) прикладна програма для обробки кодових таблиць; В) пристрій ПК, керуюче його ресурсами в процесі обробки даних в табличній формі; Г) системна програма, що керує ресурсами ПК при обробці таблиць.
2. Електронна таблиця призначена для: А) обробки переважно числових даних, структурованих за допомогою таблиць; Б) впорядкованого зберігання і обробки значних масивів даних; В) візуалізації структурних зв'язків між даними, представленими в таблицях; Г) редагування графічних представлень великих об'ємів інформації.
3. Електронна таблиця являє собою: А) сукупність нумерованих рядків і пойменованих буквами латинського алфавіту стовпців; Б) сукупність пойменованих буквами латинського алфавіту рядків і нумерованих стовпців; В) сукупність пронумерованих рядків і стовпців; Г) сукупність рядків і стовпців, що іменуються користувачем довільним чином.
4. Рядки електронної таблиці: А) іменуються користувачами довільним чином; Б) позначаються літерами російського алфавіту; В) позначаються літерами латинського алфавіту; Г) нумеруються.
5. У загальному випадку стовпи електронної таблиці: А) позначаються літерами латинського алфавіту; Б) нумеруються; В) позначаються літерами російського алфавіту; Г) іменуються користувачами довільним чином;
6. Для користувача осередок електронної таблиці ідентифікуються: А) шляхом послідовного вказівки імені стовпця і номера рядка, на перетині яких розташовується осередок; Б) адресою машинного слова оперативної пам'яті, відведеної під осередок; В) спеціальним кодовим словом; Г) ім'ям, довільно задається користувачем.
7. Обчислювальні формули в клітинках електронної таблиці записуються: А) у звичайній математичній запису; Б) спеціальним чином з використання вбудованих функцій і за правилами, прийнятим В) для запису виразів в мовах програмування; Г) за правилами, прийнятим виключно для електронний таблиць; Д) за правилами, прийнятим виключно для баз даних.
8. Вираз 5 (A2 + C3): 3 (2B2-3D3) в електронній таблиці має вигляд: А) 5 (A2 + C3) / 3 (2B2-3D3); Б) 5 * (A2 + C3) / 3 * (2 * B2-3 * D3); В) 5 * (A2 + C3) / (3 * (2 * B2-3 * D3)); Г) 5 (A2 + C3) / (3 (2B2-3D3)).
9. Вибрати вірну запис формули для електронної таблиці: А) C3 +4 * D4 Б) C3 = C1 +2 * C2 В) A5B5 +23 Г) = A2 * A3-A4
10. При переміщенні або копіюванні в електронній таблиці абсолютні посилання: А) не змінюються; Б) перетворюються незалежно від нового положення формули; В) перетворюються в залежно від нового положення формули; Г) перетворюються в залежності від довжини формули; Д) перетворюються в залежності від правил вказаних у формулі.
11. При переміщенні або копіюванні в електронній таблиці відносні посилання: А) перетворюються незалежно від нового положення формули; Б) перетворюються в залежності від довжини формули; В) не змінюються; Г) перетворюються в залежно від нового положення формули.
12. Діапазон - це: А) сукупність клітин, що утворюють в таблиці область прямокутної форми; Б) всі комірки одного рядка; В) всі комірки одного стовпця; Г) безліч допустимих значень.
13. Активна комірка - це комірка: А) для запису команд; Б) містить формулу, що включає в себе ім'я комірки, в якій виконується введення даних; В) формула в якій містяться посилання на вміст залежної клітинки; Г) у якій виконується введення команд.
14. Яка формула буде одержана при копіюванні в комірку С3, формули з комірки С2: А) = A1 * A2 + B2; Б) = $ A $ 1 * $ A $ 2 + $ B $ 2; В) = $ A $ 1 * A3 + B3; Г) = $ A $ 2 * A3 + B3; Д) = $ B $ 2 * A3 + B4?
Схожі презентації
Категорії