X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Показовий бінарний урок Фізика та інформатика

Завантажити презентацію

Показовий бінарний урок Фізика та інформатика

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Показовий бінарний урок Фізика та інформатика Тичківська Тетяна Михайлівна вчитель фізика Шинкарецька Оксана Іванівна вчитель інформатики

Слайд 2

Тема з фізики. Закони динаміки Тема з інформатики. Комп’ютерні презентації

Слайд 3

Досягнення групи на уроці Тема завдання:  Керівник групи: № з/п Прізвище та ім’я учня Оцінка з фізики Оцінка з інформатики Корекційна оцінка Фізика Інфор.

Слайд 4

Мета. Дослідити закони Ньютона та межі їх застосування. Закріпити уміння і навики роботи з програмою комп’ютерні презентації

Слайд 5

Етапи створення презентації Сформулювати тему презентації. 2. Зібрати матеріал з теми (текст, малюнки, анімація, відео, звук). 3. Розподілити матеріал теми, на ту кількість слайдів, яка планується в презентації. 4. Відкрити програму для створення презентацій. 5. Вибрати оформлення слайдів (для всієї презентації бажано мати однотипне оформлення). 6. Розмістити на слайдах матеріали. 7. Додати анімацій. 8. Додати фонову музику (не обов'язковий етап). 9. Переглянути презентацію. 10. Зберегти презентацію.

Слайд 6

Дати правильну відповідь 1. Що таке презентація? Де використовуються презентації? 2. З яких об'єктів складається презентація? 3. Назвіть відомі вам способи запуску PowerPoint 4. Як відкрити презентацію, що вже існує? 5. У яких випадках для збереження презентації використовується команда Зберегти як? Поясніть, як зберегти презентацію за допомогою цієї команди. 6. Якими способами можна запустити демонстрацію презентації?

Слайд 7

Звернемося до фізики Що таке механіка? Розділи механіки? Кінематика? Динаміка? Статика? Над яким розділом ми зараз працюємо? Які основні закони динаміки?

Слайд 8

І закон Ньютона ІІ закон Ньютона ІІІ закон Ньютона

Слайд 9

Пошук в мережі Internet

Слайд 10

Зроби висновки Закони Ньютона Перший закон Другий закон Третый закон Фізична система Макроскопічне тіло Макроскопічне тіло Система двох тіл Модель Матеріальна точка Матеріальна точка Система двох матеріальних точок Яке явище описує Стан спокою або рівномірний прямолінійний рух Сила, що діє на тіло, дорівнює добутку маси тіла на його прискорення або прнискорення тіла, зумовлене дією на нього сили прямо пропорційне прикладеній силі та обернено пропорційне масі тіла Взаємодія тіл Як формулюється закон Існують такі системи відліку відносно яких ізольвані тіла або тіла дія на які інших тіл рухаються рівномірно або прямолінійно Рух планет, падіння тіл на Землю, прискорення автомобіля Два тіла взаємодіють між собою з силами однієї природи… Приклади прояву закону Рух космічного корабля далеко від тіл які здійснюють притягання Інерціональні системи відліку. Взаємодія Землі та Місяця Межі застосування закону Макро- та мегасвіти. Макро- та мегасвіти. Макро- та мегасвіти.

Слайд 11

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика