X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Оператор вибору.

Завантажити презентацію

Оператор вибору.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: Оператор вибору.

Слайд 2

Розгалужений обчислювальний процес можна реалізувати у Visual Basic також за допомогою оператора вибору, який має вигляд: Select Case [Case ] … [Case Else ] End Select

Слайд 3

Елемент порівняння можна записати в одному з трьох видів: 1) вираз, що дає одне значення для перевірки на збіг (наприклад: 3, х+7); 2) конструкція To , що задає інтервал значень для перевірки влучення в діапазон (наприклад: 1 То 5); 3) конструкція Is задає значення, для яких виконується умова в порівнянні (наприклад: Is > 32).

Слайд 4

Розглянемо приклад: Розробити програму виведення кількості днів у місяці, якщо останній задається цілим числом від 1 до 12. Передбачте можливість вибору року (високосний чи ні). Орієнтовний вигляд програми в роботі:

Слайд 5

Для створення подібної програми потрібно додати на форму такі елементи: Один ComboBox; Два RadioButton; Один Button. Для елемента ComboBox задати властивість Items (введіть місяці числом) в вікні Propertie. Для елементів RadioButton задати властивість Text («Високосний» та «Не високосний»). Для елемента Button задати властивість Text («Визначити»).

Слайд 6

У обробнику події натискання кнопки ввести код: Select Case ComboBox1.Text – початок оператора вибору, отримання значення для порівняння (місяць числом) Case 1, 3, 5, 7, 8, 10, 12 – елементи з якими порівнюється початкове значення (місяць), в разі співпадіння виконується наступний оператор MessageBox.Show("У " + ComboBox1.Text + " місяці 31 день ") – виведення текстових даних в діалоговому вікні. Case 4, 6, 9, 11- елементи з якими порівнюється початкове значення (місяць), в разі співпадіння виконується наступний оператор MessageBox.Show("У " + ComboBox1.Text + " місяці 30 день ") - виведення текстових даних в діалоговому вікні Case 2 And RadioButton1.Checked – місяць 2 та рік високосний. MessageBox.Show("У " + ComboBox1.Text + " місяці 29 день ") - виведення текстових даних в діалоговому вікні Case 2 And RadioButton2.Checked - місяць 2 та рік не високосний. MessageBox.Show("У " + ComboBox1.Text + " місяці 28 день ") - виведення текстових даних в діалоговому вікні End Select – кінець оператора вибору.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика