X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Налагодження параметрів браузера. Робота з браузером"

Завантажити презентацію

"Налагодження параметрів браузера. Робота з браузером"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку: Налагодження параметрів браузера. Робота з браузером.

Слайд 2

Мета уроку: Познайомити учнів із принципом роботи програми-браузера, правилами роботи з ним, навчити користуватися браузерами, розповісти про безпеку в Інтернет.  Тип уроку: урок формування складних умінь. Комплексно-методичне забезпечення уроку: Персональні комп'ютери, мультимедійні засоби (екран, проектор), роздатковий матеріал.

Слайд 3

План уроку: Організаційна частина; Пояснення нового матеріалу: Принцип роботи Web–браузерів їх налаштування; Mozilla Firefox; Internet Explorer; Google Chrome; Opera. Підсумки уроку. Домашнє завдання.

Слайд 4

Слайд 5

Mozilla Firefox

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Internet Explorer

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Google Chrome

Слайд 14

Слайд 15

Opera

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Практичне завдання: Яке розширення має файл, що містить Web-сторінку? Як зберегти Web-сторінку у файлі на диску? Створіть на робочому столі папку My_Web і збережіть у ній кілька Web-сторінок. Відкрийте цю папку, а потім кожну зі сторінок в окремому вікні. Відкрийте Web-сторінку за адресою: http:/www.klitschko.com/ukr/main~ukr.html Перегляньте її властивості. Виберіть ті зображення, що зацікавили вас, і збережіть кожне з них у своєму файлі. Використайте їх у подальшому для оформлення текстових документів. Відкрийте Web-сторінку за адресою http:/www.brama.com/ukr.htmi Знайдіть на ній усі входження слова «погода». Скопіюйте перший і останній абзаци цієї сторінки в новий текстовий документ. Вмістіть у цей документ відповідний малюнок з іншої Web-сторінки.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика