X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
користь опалого листя

Завантажити презентацію

користь опалого листя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Користь опалого листя Якщо опале листя використовується як добриво, то воно, розпадаючись, повертає всі поживні речовини, що отримувало протягом свого розтіння. Багато в чому опале листя допомагає дачникам. Останні закопують їх для утворення добрив. Часто листям вкривають город, як своєрідним ковдрою. Також листя надає натхнення поетам. Люди полюбляють біля нього фотаграфуватися . Листя можна засушити та зробити з нього геобарій.

Слайд 2

Шкода опалого листя Опале листя може принести шкоду. Часто, у великих містах, листки вбирають в себе забруднювачі навколишнього середовища. У більшості випадків опалі листки дуже швидко стають сумішшю листя і різноманітного побутового сміття, який активно накопичується всю зиму. Це створює сприятливе середовище для щурів і небезпечних інфекцій, які розносяться. Міські зелені насадження, найбільш відповідальні по місцеположенню і цінності, – це парадні місця міста, і вони повинні мати газони високої естетичної цінності. Осіннє прибирання листя на них обов'язкове.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика