X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
комп.графіка

Завантажити презентацію

комп.графіка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

формувати навички пошукової та дослідницької діяльності, розвивати критичне та логічне мислення; узагальнити, систематизувати знання про комп'ютерну графіку, її види, принципи її побудови, створення та редагування; розвивати пізнавальний інтерес, уміння знайти конструктивне рішення, схильність до винахідливості. створити продукт колективної діяльності, що дає уявлення про комплексний підхід до вивчення цієї теми

Слайд 3

розвивати кожного учня як творчу особистість, здатну до практичної діяльності; створити відповідні умови, що сприятимуть інтелектуальному, мотиваційному розвитку дитини; формувати інформаційну та методичну культуру, творчий стиль діяльності учнів; закріпити навички створення та редагування комп'ютерної графіки, перетворення зображень із одного формату – в інші; навчити виявляти свої здібності у груповій співпраці, набувати комунікативних умінь; грамотно працювати з інформацією; розвивати уміння аналізувати та робити висновки; міжпредметні зв'язки (інформатика, художня культура, малювання, історія)

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Комп'ютерна графіка — область діяльності, у якій комп'ютери використовуються як інструмент для синтезу (створення) зображень, так і для обробки візуальної інформації, отриманої із реального світу. Також комп'ютерною графікою називають результат такої діяльності.

Слайд 8

Слайд 9

Растрова графіка.

Слайд 10

Векторна графіка.

Слайд 11

3-D графіка.

Слайд 12

Фрактальна графіка.

Слайд 13

Вчитель пропонує учням свою допомогу у виборі літератури додаткових джерел, дає уявлення про кінцевий результат діяльності, організовує самостійну роботу груп. Складання плану роботи, розподіл індивідуальних завдань. Консультація вчителів історії, художньої культури, малювання.

Слайд 14

Аналіз виконаної роботи. Захист проекту. Оцінювання роботи творчих груп, визначення позитивних моментів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика