X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Комп'ютерна графіка. Графічні редактори

Завантажити презентацію

Комп'ютерна графіка. Графічні редактори

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Комп’ютерна графiка поступово перетворюється в новий вид мистецтва. Спецiалiзованi програмнi засоби дозволяють практично будь-якiйлюдинi створювати, редагувати, перетворювати графiчнi зображення. Для роботи з графiчною iнформацiєю розроблене вiдповiдне програмне забезпечення: засоби перегляду, графiчнi редактори, фоторедактори та iншi. Спробуємо розiбратися в цих поняттях бiльш детально.

Слайд 3

Що таке «комп’ютерна графiка»? Якi принципи побудови растрових i векторних зображень? Як обчислити об’єм нестиснутого графiчного зображення? Якi iснують формати графiчних файлiв? Для чого призначений графiчний редактор?

Слайд 4

Пiд термiном «графiка» звичайно розумiють вiзуальне (те, що сприймається зором) зображення будьяких реальних або уявних об’єктiв. Комп’ютерна графiка — це графiка, яка обробляється й вiдображається засобами обчислювальної технiки. Для вiдображення графiки використовують монiтор, принтер, плотер тощо.

Слайд 5

Растровi зображення Векторнi зображення Тривимiрна графiка Фрактальна графiка

Слайд 6

це набiр пiкселiв, тобто кольорових точок, розташованих на правильнiй сiтцi. Важливою характеристикою растра є його роздiльна здатнiсть,тобто кiлькiсть пiкселiв на одиницю довжини (вiдбиток лазерного принтера — 600 dpi.)

Слайд 7

Зображення розкладається на простi об’єкти — примiтиви. Основнi графiчнi примiтиви: лiнiї, елiпси, кола, многокутники, зiрки тощо.

Слайд 8

Для створення об’ємних зображень використовують рiзнi графiчнi примiтиви (паралелепiпед, куб, кулю, конус та iншi) i гладкi (сплайновi) поверхнi.

Слайд 9

Зображення, яке складається зподiбних мiж собою елементiв.

Слайд 10

Растровi формати BMP (скорочення вiд Bit Map Picture), PCX TIFF GIF JPG PNG. Векторнi формати CDR DXF

Слайд 11

Office Picture Manager у складi пакета Microsoft Office

Слайд 12

це прикладна програма, призначена для створення й обробки графiчних зображень на комп’ютерi. Adobe Photoshop, Microsoft Paint Corel-DRAW

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика