X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Колірна модель RGB"

Завантажити презентацію

"Колірна модель RGB"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Колірна модель RGB Підготувала учениця 2 курсу природничого класу Саченко Анна

Слайд 2

План Колірна модель RGB; Призначення; Переваги; Недоліки

Слайд 3

Кольорова модель RGB— це адитивна модель, що описує спосіб утворення кольору в результаті накладання червоного, зеленого та синього кольорів.

Слайд 4

Колірна модель RGB призначена сприймати, представляти та відображати зображення в електронних системах, таких як телебачення та комп'ютери, хоча її також застосовували у традиційній фотографії. Вже до електронного віку, модель RGB мала за собою серйозну теорію, засновану на сприйнятті кольорів людиною.

Слайд 5

Червоний (Red) Зелений(Green) Синій(Blue)

Слайд 6

Градація кольорів Чорний колір (0, 0, 0) Білий колір (255, 255, 255) Червоний колір (255, 0, 0) Зелений колір (0, 255, 0) Синій колір (0, 0, 255)

Слайд 7

Переваги моделі RGB: Апаратна близкість із монітором, сканером, проектором, іншими пристроями; Велика кольорова гамма, близька до можливостей людського зору; Доступність багатьох функцій обробки зображення (фільтрів) у програмах растрової графіки; Невеликий (порівняно до моделі CMYK) обсяг, проте ширший спектр кольорів.

Слайд 8

Недоліки моделі RGB: Збереження імовірності помилки відображення кольорів на екрані монітора — невідповідно до кольорів, отриманих у результаті кольоропроби.

Слайд 9

Джерела http://uk.wikipedia.org/wiki/RGB#sRGB http://www.ulanchenko.com/books/gd-prepress/colormodels.html http://uasentli.info/Glava2/Index7.html

Слайд 10

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика