X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія виникнення

Завантажити презентацію

Історія виникнення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інтернет (від англ. Internet) — всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій

Слайд 2

Для чого використовують "Інтернет"? Як по іншому називають його? Мережа Інтернет відіграє важливе значення у створенні інформаційного простору глобального суспільства; А також слугує фізичною основою доступу до веб-сайтів і багатьох систем (протоколів) передачі даних.  У побуті іноді говорять Нет, Іне т, Тенета, Міжмережжя, Інтерне трі або Не трі.

Слайд 3

1969 рік  Міністерство оборони США започаткувало розробку проекту, котрий мав на меті створення надійної системи передачі інформації на випадок війни. Агентство запропонувало розробити для цього комп'ютерну мережу.Ця мережа була названа ARPANET.

Слайд 4

Перший сервер ARPANET було встановлено 1 вересня 1969 року у Каліфорнійському університеті в Лос-Анжелесі. Комп'ютер «Honeywell 516» мав 12 кілобайт оперативної памяті.

Слайд 5

До 1971 року була розроблена перша програма для відправки електронної пошти мережею, котра відразу стала дуже популярною. У 1973 році до мережі через трансатлантичний кабель були підключені перші іноземні організації з Великобританії та Норвегії — мережа стала міжнародною. У 1970-х роках мережа загалом використовувалась для пересилки електронної пошти, тоді ж появились перші списки поштових розсилок, групи новин та дошки оголошень. До кінця 1970-х років почали активно розвиватись протоколи передачі даних, що були стандартизовані у 1982—1983 роках.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика