"Імперія Білла Гейтса"
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Освіта В 1973 р. Білл Гейтс вступив до Гарвардського університету, який кинув через пару років, прихопивши із собою Стіва Балмера, котрий у свою чергу кинув бізнес-школу Стенфордського університету. Тільки через понад 30 років, в 2007 р. Гейтс нарешті отримав диплом Гарварду - йому присвоїли почесне звання доктора наук. Виступаючи з цієї нагоди 7 червня 2007 р. перед випускниками Гарвардського університету, Гейтс жартував, що подає поганий приклад та закликав рятувати життя людей, які мільйонами гинуть від хвороб в бідних країнах «Один з моїх найяскравіших спогадів про Гарвард стосується січня 1975-го року, коли я зателефонував з гуртожитку Кур’єр-Хауз в компанію в місті Альбукерк, яка почала робити перші в світі комп’ютери. Я запропонував їм купити наше програмне забезпечення. І переживав, що вони зрозуміють, що я усього лише студент з гуртожитку та кинуть слухавку. Натомість вони сказали: «Ми не зовсім готові. Заїдь до нас через місяць!». Це було гарним знаком, бо насправді ми ще не зовсім написали програму. З того моменту я працював удень і вночі над цим додатковим проектом, який ознаменував кінець навчання в коледжі та початок видатного шляху разом з «Майкрософт»».
Особисті риси Білла Гейтса описують як людину, досить скромну в повсякденному житті, в зовнішньому вигляді. Тим не менш, будинок, в якому проживає мільярдер, напханий найсучаснішою електронікою і обійшовся йому, за деякими даними, в $125 млн. На стелі домашньої бібліотеки розміщені цитати з роману «Великий Гетсбі» Френсіса Скотта Фіцджеральда. Основне хобі Гейтса - гра в бридж.
У 1999р, Білл Гейтс написав книгу «Бізнес зі швидкістю думки» (Business @ the Speed of Thought), яка показує, як інформаційні технології можуть вирішувати бізнес-завдання в абсолютно новому ключі. Особливо слід відзначити той факт, що ідеї Білла Гейтса добре узгоджуються з концепцією бережливого виробництва. У книзі Білл Гейтс виклав розроблені їм принципи інформаційної ощадливої логістики, спираючись на досвід її використання в корпорації Microsoft. До особливостей книги варто віднести і те, що автор одним з перших запропонував застосувати принципи цього нового напрямку в менеджменті бізнесу для всіх рівнів влади, модернізації системи освіти (педагогічна логістика) й охорони здоров'я. Книги Білла Гейтса У 1995р, Білл Гейтс написав книгу «Дорога в майбутнє» (англ. The Road Ahead), в якій виклав свої погляди на те, в якому напрямку рухається суспільство у зв'язку з розвитком інформаційних технологій. У 1996р, коли корпорація Microsoft була переорієнтована на Інтернет-технології, Гейтс вніс до книги значні корективи.
Історія 1975р — заснування Майкрософт. Фактично, фірма розпочала існування з того, що якось Гейтс і Аллен прочитали в журналі Popular Elerctonics про настільний комп'ютер Altair 8800, створений на основі Intel'івського процесора 8080. Машина комплектувалася 4-ма кілобайтами пам'яті, а її виробник, компанія MITS, бажала придбати мову програмування, що дозволила б фахівцям працювати на «Альтаїрі». Пол і Білл негайно зв'язалися в MITS і повідомили, що в цей час мають відмінну версію мови Бейсік, якої у них ще не було. Однак, крім хитрощів, вони мали в розпорядженні три тижні, після яких повинна була відбутися зустріч із представниками MITS. За відведений час був складений інтерпретатор — хлопці зробили перший крок до багатомільйонних статків.
Спочатку справи у фірми йшли не дуже добре. Гейтс і Аллен та їхні соратники працювали цілодобово, але не мали в розпорядженні сил і засобів для створення такого геніального продукту. Можливостей (а може бути, і таланту) у той час вистачало лише на всілякі дрібниці: як приклад, були внесені удосконалення в Бейсік. Компанія не могла дозволити собі найм менеджера зі збуту продукції; цим займалася мати Білла, пропонуючи програми Microsoft таким величезним корпораціям, як IBM і AT&T 1977. 11 квітня 1978 Microsoft починає продаж своєї другої мови програмування — FORTRAN. Початок продажів третьої мови програмування COBOL-80 для мікропроцесорних систем 8080, Z-80 і 8085.
BASIC 8080 першим із програмних продуктів отримав премію ICP у мільйон доларів. Ця нагорода, вручена Полу, стає першою нагородою Microsoft. Microsoft представляє BASIC для комп'ютерних систем на мікропроцесорі 8086. Це перша резидентна мова високого рівня, що з'явивилася для 16-бітних машин. З цього моменту починається значне поширення даного процесора 25 червня 1975 Microsoft стає приватною корпорацією, керівництво якої беруть на себе Білл Гейтс, голова правління, і Пол Аллен, виконавчий віце-президент. 2 серпня IBM представляє свій ПК, у якому використовується 16-бітна операційна система Microsoft — MS-DOS 1.0, а також BASIC, COBOL, Pascal й інші програмні продукти Microsoft Inc. 1 квітня 1982 відкрито перше представництво по збуту і маркетингу в Європі, а також перше іноземне відділення компанії — у Великобританії. Вже у 1987 році міжнародні продажі досягають 48% від усіх продажів програмного забезпечення Microsoft. 13 березня 1990 р. корпорація повідомляє про нарахування 100% дивідендів по акціях. За допомогою Windows NT Microsoft зробила неможливе — потіснила на ринку мережевих операційних систем 15-річного монстра Novell
Генеральним директором «Майкрософт Україна» з 2007 року був Ерік Франке. В 2009 Генеральним директором «Майкрософт Україна» став Дмитро Шимків. У 2008 «Майкрософт Україна» вступила до Асоціації підприємств інформаційних технологій України. У 2009 Україна стала учасницею Програми урядової безпеки Microsoft (Government Security Program). В рамках програми компетентні органи отримують доступ до коду операційної системи Microsoft, а також до технічної документації та консультацій фахівців. У 2010 році «Майкрософт Україна» визнано переможцем Національного конкурсу «Благодійник року» в номінації «Транснаціональна компанія».[1] За підсумками 2010[7] і 2011[8] українське відділення компанії ставало переможцем конкурсу «Ukrainian IT-Channel Award» у номінації «Найкращий вендор програмного забезпечення».
Державні сертифікати Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації отримали вісім програмних продуктів Microsoft: Microsoft Windows 7 Enterprise SP1 Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise Edition SP1 Windows SQL 2008 R2 Enterprise Microsoft SharePoint Server 2010 SE Microsoft Exchange 2010 SE Microsoft Lync Server 2010 EE Microsoft Forefront Threat Management Gateway2010 Microsoft Forefront Endpoint Protection 2010 У березні 2012 ряд продуктів Microsoft отримали сертифікати Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, що підтверджує їхню відповідність вимогам технічного захисту інформації в державі.
Схожі презентації
Категорії