X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Global Positioning System (GPS)

Завантажити презентацію

Global Positioning System (GPS)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

GPS Global Positioning System

Слайд 2

GPS - супутникова система навігації. Дозволяє в будь-якому місці Землі, майже при будь-якої погоди, а також в космічному просторі поблизу планети визначити місцеположення і швидкість об'єктів.

Слайд 3

Основний принцип дії - визначення місця розташування шляхом вимірювання відстаней до об'єкта від точок з відомими координатами – супутників шляхом обчислюється за часом затримки розповсюдження сигналу.

Слайд 4

Ідея знаходження координат людини за допомогою супутника була висловлена ще в 50-х роках. Але реалізовна була лише в 70-х і тільки для військових. З 1974 по 1993 рік було виведено 24 супутника для функціонування системи.

Слайд 5

Сфери застосування: Геодезія Картографія Навігація Супутниковий моніторинг транспорту Стільниковий зв’язок Тектоніка Активний відпочинок Геотегінг

Слайд 6

Точність GPS-приймачів складає 10-12 метрів. При використанні складних диференціальних режимів, точність визначення координат можна довести до 10 см. Недоліком цієї системи є те, що сигнал може приходити з запізненням. Також сигнал не може пройти через залізо-бетонні конструкції, в тунелі і в підвали.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика