X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
читання

Завантажити презентацію

читання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Степан Ілліч Жупанин Літературне читання 3 клас КУ ССШ № 17, м.Суми. Василега І.М.

Слайд 2

Степан Ілліч Жупанин народився 18 січня 1936 року в селі Іршаві  (тепер місто Закарпатської області) в багатодітній сім'ї хліборобів Марії Петрівни та Ілька Андрійовича Жупанинів.

Слайд 3

У дитинстві любив слухати оповіді про Довбуша, Січових Стрільців,про відьом і домовиків, водяників і лісовиків. Від батька навчився коломийок, умів грати на сопілці. А мати часто розповідала хлопчикові легенди, притчі, казки.

Слайд 4

У школі Степан захопився ляльковим театром. У сьомому класі перед початком лялькової вистави Степан виконав власний вірш-пісеньку «Мак і бджілка», який пізніше ввійшов до першої книжки «Бджілка» (1959).

Слайд 5

Перший поетичний текст Степан написав ще в сьомому класі. А було то так. Якось на уроці ботаніки його улюблений учитель Василь Бурч дав домашнє завдання написати твір про спостережуване цікаве явище в рослинному світі. Степан довго блукав полем, аж поки не побачив мак.Придивився пильніше,а там сидить бджілка. Так і лягли на листок паперу рядки, яким судилася щаслива доля й вірш-пісенька «Мак та бджілка» увійшов до його першої книжки.

Слайд 6

Навчався у Іршавській школі № 1. Після її закінчення працював інструктором у редакції районної газети «Нове життя».

Слайд 7

Слайд 8

Це була надзвичайно ввічлива, доброзичлива, чуйна, щира, скромна, відкрита й привітна людина. Справжній інтелігент! Він ніколи не гнівався на когось, говорив тихо, спокійно, з повагою ставився до інших, не йдучи проти власної совісті. Василь Шкіря

Слайд 9

Слайд 10

Помер Степан Ілліч Жупанин 7 січня 2005 року, в Ужгороді.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика