X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Бондуровський характеристика персонажів

Завантажити презентацію

Бондуровський характеристика персонажів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготував учень 9-Б класу Бондуровський Олександр Реактивний рух в природі та техніці

Слайд 2

Реактивний рух – це рух тіла, який виникає внаслідок того, що від тіла відокремлюється його частина з певною швидкістю відносно тіла.  Реактивний рух – це рух тіла, який виникає внаслідок того, що від тіла відокремлюється його частина з певною швидкістю відносно тіла.  Цей рух використовують люди для здійснення польотів у космос, а також деякі рослини та тварини.

Слайд 3

Використання Ідею використання ракет для космічних польотів запропонував ще на початку нашого століття видатний російський учений К. Е. Ц і о л к о в с ь к и й. Цю ідею здійснили радянські вчені й іехніки під керівництвом видатного вченого Сергія Павловича К о р о л ь о в а. Багато сотень штучних супутників Землі й космічних кораблів запушено в космічний простір за допомогою ракет. Завдяки застосуванню ракет люди побували й на Місяці. За допомогою ракет на Місяць доставлено космічні лабораторії, створено штучні супутники Місяця. Перший в історії штучний супутник Землі було запущено в Радянському Союзі за допомогою ракети 4 жовтня 1957 р. Першою людиною, яка на штучному супутнику здійснила політ у космічному просторі, був громадянин Радянського Союзу Юрій Олексійович Гагарін. 12 квітня 1961 р. він облетів земну кулю на кораблі-супутнику «Восток». Радянські ракети першими досягли Місяця, першими облетіли Місяць і сфотографували його невидимий, «зворотний> бік, першими досягли планети Венера. СРСР посідає провідне місце в дослідженні космічного простору.

Слайд 4

Особливістю цього руху є те, що : тіло може прискорюватися і гальмувати без якоїсь зовнішньої взаємодії з іншими тілами; продукти згоряння при вилітанні отримують відносно ракети деяку швидкість; відповідно до закону збереження імпульсу, сама ракета отримує такий самий імпульс, як і газ, але спрямований в інший бік за законом збереження імпульсу розраховують швидкість ракети.

Слайд 5

Теоретики реактивного руху .

Слайд 6

Значний внесок в Значний внесок в розробку теорії космічної техніки зробив російський учений К. Е. Ціолковський та український — Юрій Кондратюк. Теоретики реактивного руху

Слайд 7

Реактивний рух у Живій природі У рослин: Серед рослин реактивне рух зустрічається у дозрілих плодів скаженого огірка.

Слайд 8

Реактивний рух в техніці В космічних розробках: Найбільше застосування реактивний рух отримав у ракетах. Кожна ракета – це замкнена система двох тіл - оболонки і газу , який в ній міститься.

Слайд 9

В житті: Якщо ви знаходитесь в човні і у вас є кілька важких каменів, то кидаючи каміння в одну сторону ви будете рухатися в протилежному напрямку. Інженери створили двигун, подібний до двигуна кальмара. Його назвали водометом.

Слайд 10

Слайд 11

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика