X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Антивірусні програми"

Завантажити презентацію

"Антивірусні програми"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Антивірусні програми

Слайд 2

Віруси З новими комп'ютерами з'явилися нові проблеми. Однією з них є більша ймовірність зараження новими вірусами. Вони роблять неможливим нормальне функціонування програм і комп'ютера. Основною причиною швидкого поширення вірусів є підключення комп'ютерів до мережі Internet. За даними статистики, у 2000 році вірусні атаки призвели до сукупних збитків у розмірі 17 млрд. доларів. Цей показник скоротився до 13,2 млрд. доларів у 2001р.

Слайд 3

Антивірусна програма (антивірус) — програма для знаходження і, можливо, лікування програм, що заражені комп'ютерним вірусом, а також, іноді, для запобігання зараження файлу вірусом.

Слайд 4

Історія антивірусних програм Перші, найпростіші антивірусні програми з'явилися майже одразу після появи вірусів. Зараз розробкою антивірусів займаються великі компанії. Сучасні антивірусні програми можуть знаходити десятки тисяч вірусів.

Слайд 5

Методи знаходження вірусів: 1. Перегляд (сканування) файлів для пошуку відомих вірусів, що відповідають визначенню в словнику вірусів. 2. Знаходження підозрілої поведінки будь-якої з програм, що схожа на поведінку зараженої програми.

Слайд 6

Відповідність визначенню вірусів в словнику При цьому методі антивірусна програма під час перегляду файлу звертається до словника з відомими вірусами, що складений авторами програми-антивірусу. У разі відповідності якоїсь ділянки коду програми, що проглядається, відомому коду (сигнатурі) вірусу в словнику, програма-антивірус може виконувати одну з наступних дій: Видалити інфікований файл Відправити файл у карантин (тобто зробити його недоступним для виконання, з метою недопущення подальшого розповсюдження вірусу). Намагатися відтворити файл, видаливши сам вірус з тіла файлу.

Слайд 7

Підозріла поведінка програм Антивіруси, що використовують метод знаходження підозрілої поведінки програм, не намагаються ідентифікувати відомі віруси, замість цього вони стежать за поведінкою всіх програм. Якщо програма намагається записати якісь данні в файл, що виконується(exe — файл), програма-антивірус може зробити помітку цього файлу, попередити користувача і спитати, що треба зробити. На відміну від методу відповідності визначенню вірусів в словнику, метод знаходження підозрілої поведінки дає захист від абсолютно нових вірусів, яких ще немає в жодному словнику вірусів. Однак треба враховувати, що програми, побудовані на цьому методі, видають також велику кількість помилкових попереджень.

Слайд 8

Антивірусні програми та компанії : Simple Antivirus — Україна Universal Anti Virus — Україна Український Національний Антивірус Zillya! — Україна Антивірус Касперського — Росія ALWIL Software (avast!) — Чехія McAfee — США …

Слайд 9

Презентацію підготувала Саражин М.О.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика