X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВІРУСИ, АНТИВІРУСНІ ПРОГРАМИ

Завантажити презентацію

ВІРУСИ, АНТИВІРУСНІ ПРОГРАМИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Екологічна оцінка якості питної води Дерепа Валерія учениця 9 класу Гвардійський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія”

Слайд 2

Вода – цілюще джерело Проблема якісного водозабезпечення є актуальною, особливо для сільської місцевості, оскільки у селі здебільшого використовують воду колодязну, а не водопровідну. Саме тому ми і вирішили дослідити якість питної води. Основна проблема дослідження: оцінювання стану водного середовища району проживання, пропонування заходів для його оптимізації.

Слайд 3

формувати знання про вплив якісної питної води на здоров'я населення; дослідити санітарно-технічний стан колодязів та їх вплив на якість питної води; дати екологічну оцінку питної води села Гвардійське. Мета проекту:

Слайд 4

Завдання проекту: Вивчити стан колодязів, вода яких використовується для пиття. Провести дослідження, які дозволяють оцінити забруднення водних об’єктів. З’ясувати залежність між відстанню колодязя і джерела забруднення (Райковецької виправної колонії № 78). Запропонувати заходи для поліпшення стану питної води.

Слайд 5

Предмет дослідження – стан внутрішніх вод і якість питної води своєї місцевості Об’єкт дослідження – водні об’єкти нашого села Методи дослідження – спостереження, опис, лабораторний, статистичний. Важливим елементом в ході виконання проекту є знайомство з наявними картографічними матеріалами, в яких відображається територія району проживання (топографічні карти, карти міста й району).

Слайд 6

ЯКІСТЬ ВОДИ І ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ Ще в поза минулому столітті основоположник мікробіології Луї Пастер сказав, що: « Людина випиває 90% своїх хвороб». На цьому тлі вже не видаються оригінальними сучасні застереження Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я про те, що 80% захворювань на планеті пов’язані із споживанням неякісної питної води.

Слайд 7

Стан внутрішніх вод с. Гвардійське Ми ознайомились із якістю питної води с. Гвардійське. Для цього відібрали проби води із 5 колодязів та перевірили її органолептичні показники: наявність запаху, прозорість, сухий залишок. Проба № 1 Проба № 2 Проба № 3 Проба № 4 Проба № 5

Слайд 8

Шляхи забезпечення неселення якісною питною водою Зупинити тенденцію до погіршення якості поверхневих вод. Замінити або модернізувати існуючі технології та обладнання водопідготовки з орієнтацією на дотримання стандартів на питну воду і якості води в джерелах водопостачання. Створити єдиний орган по контролю водогосподарської діяльності та питної води, забезпечити дієвий моніторинг водогосподарської діяльності та необхідну взаємоузгоджену законодавчу базу.

Слайд 9

Висновки Однією з основних причин забруднення колодязної води є незадовільний санітарно-технічний стан колодязів (відсутність або пошкодження відмосток, покрівлі, кришок, громадських відер), близьке розташування на відстані меншій ніж 20 метрів до джерел забруднення (надвірних вбиралень, вигрібних та жомових ям, компостосховищ), а також не проведення протягом більше одного року ремонтних робіт, очищення та знезараження колодязів, як це передбачено санітарними правилами.

Слайд 10

Інтенсивність запаху Вивчивши стан колодязів, вода яких використовується для пиття, дійшли висновку, що вода у них за певними показниками не відповідає нормі. Дослідивши інтенсивність запаху води ми з’ясували, що у всіх пробах крім 2-ої проби він присутній.

Слайд 11

Прозорість води у досліджуваних пробах Людина віддає перевагу воді прозорій, без кольору, без неприємного запаху і присмаку. Вода не повинна містити водні організми, завислі частки або плаваючі плівки, які можна розрізнити неозброєним оком. Добра вода повинна бути прозорою на вигляд.

Слайд 12

Сухий залишок у досліджуваних пробах Ступінь загальної мінералізації характеризує сухий залишок. Він дає уявлення про кількість розчинених у воді солей. Доброю для вживання вважають прісну воду, загальна мінералізація якої становить не менше 100 і не більше 1000 (1500) мг/дм3. Мінеральні води (найчастіше лікувальні) містять від 1 до 10 г/дм3 розчинених солей.

Слайд 13

Вплив джерела забруднення на якість питної води Вивчивши стан колодязів, вода яких використовується для пиття, дійшли висновку, що вода у них за певними показниками не відповідає нормі. Слід зауважити, що якість питної води, яка знаходиться найближче до джерела забруднення (РВК № 78), - найнижча.

Слайд 14

Рекомендації: Ми впевнені, що школярам під силу: посадка дерев, кущів, квітів і догляд за ними; підтримка чистоти у своєму будинку, у своєму під’їзді, своєму класі, у школі; проведення конкурсу малюнка й плаката, присвяченого захисту природи; організація виставки матеріалів періодичної преси, що висвітлюють екологічні проблеми, проведення фотовиставки, присвяченої природі рідного краю.

Слайд 15

Ми це робимо так!

Слайд 16

Ми – за чисте довкілля!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика