X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Води суходолу

Завантажити презентацію

Води суходолу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Девіз: Працюй наполегливо, швидко, старанно, Щоб кожна хвилина Не втратилась марно. Девіз уроку: Працюй наполегливо, швидко, старанно, Щоб кожна хвилина Не втратилась марно.

Слайд 2

6 клас

Слайд 3

ПЛАН 1.Атмосфера Землі. 2.Склад атмосферного повітря. 3.Будова атмосфери.

Слайд 4

Атмосфера – (з грецької atmos-пара та sphaira – куля, оболонка), -повітряна оболонка Землі. Вона являє собоюгазову оболонку нашої планети, оточує її і разом із нею обертається в космосі. Сила тяжіння Землі не допускає того, щоб атмосфера відірвалася від неї і поринула у Всесвіт. Метеорологія – (з грецької meteoros –піднятий угору, небесний і logos –учення) – наука про повітряну оболонку Землі, її тепловий і водний режим.

Слайд 5

Склад повітря

Слайд 6

Слайд 7

Тропосфера – найнижчий і найщільніший шар атмосфери. У ній міститься майже 80% усього атмосферного повітря й майже 95% усієї водяної пари. Над екватором становить 16-18 км, у помірних широтах – 10-12км, і над полюсами 8-10км. Температура тропосферного повітря з висотою поступово знижується. Тропосфера – кухня погоди.

Слайд 8

Стратосфера – це розріджений шар атмосфери, який починається від верхньої межі тропосфери й сягає висоти 55 км. У ній міститься дуже мало водяної пари, з якої іноді утворюються легкі хмари, що складаються з дрібних кристаликів льоду. Температура повітря стратосфери дуже низька - -80… -40*С, але з висоти 20-25км і до верхньої межі вона поступово підвищується до 0*С. На висоті 25-30 км спостерігається найвища концентрація озону – газу, (озоновий шар) що захищає всі живі організми на Землі від згубного ультрафіолетового випромінювання Сонця. Озон утворюється з атмосферного кисню під час гроз унаслідок електричних розрядів блискавок.

Слайд 9

Мезосфера – на висоті приблизно 50-90 км, Температура знижується до - 90*с. Лінія Кармана. Знаходиться на висоті приблизно 100км, вище межі повітря настільки розріджене, що аеронавтика тут неможлива, тільки космонавтика.

Слайд 10

Михайло Васильович Ломоносов Термосфера. На висоті прибл.800км, під дією сонячного, космічного, ультрафіолетового випромінювання виникають полярні сяйва, температура до 1500*с і вище. М.В.Ломоносов першим досліджував і науково пояснив виникнення полярного сяйва. Екзосфера. Перехід до космічного вакууму.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія