X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
туризм України

Завантажити презентацію

туризм України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Туризм в Європі! Учениці 9-в класу Бондар Валерії

Слайд 2

Туризм Туризм в уявленні більшості людей пов'язаний з відпочинком, новими враженнями, задоволенням. Він міцно увійшов у життя людини з його природним прагненням відкрити і пізнати незвідані краї, пам'ятники природи, історії та культури, звичаї та традиції різних народів.

Слайд 3

Слайд 4

10 найкрутіших пляжів 1. Harbour Beach, Тенбі (Уельс, Великобританія) Мальовничий порт, "вписаний" між старим середньовічним містом і замком. І тут же - крихітний пісочний пляж.. На південь від порту є аж дві рятувальні станції. Тут же можна взяти напрокат човен і відправитися в подорож до острова Калді.

Слайд 5

2. Praia da Cova, Сесімбра (Португалія) Справжній рай, з чистою спокійною водою. А щоб дістатися до нього, доведеться пройти довгим "набором" сходів, оформлених у португальському стилі в оточенні великої кількості зелені.

Слайд 6

3. Zlatni Rat, острів Брач (Хорватія) "Золотий ріг" знаходиться в двох кілометрах на захід від портового містечка Бола, на південному березі хорватського острова Брач. Це на той випадок, якщо ви вирішите туди поїхати.

Слайд 7

4. Isola Bella, Таорміна (Сицилія) Таорміна славиться своїми прекрасними видами на море і пляжі з чудовим піском. І не тільки. В окрузі повно гротів та печер. До узбережжя зручно добиратися канатною дорогою або на автобусах-шатлах.

Слайд 8

5. Los Canos de Meca, Коста-де-ла-Лус (Іспанія) Поруч Гібралтар, а під вами - великий піщаний пляж з кришталево чистою водою. В одному з його закутків є нудистський пляж - рідкість для таких популярних напрямків. Також добре розвинені водні види спорту і вся супутня індустрія прокату і навчання.

Слайд 9

6. Grande Plage Biarritz, Біарріц (Франція) Якщо ви завжди шукали пляж, на якому ви будете відпочивати поруч із палацом, то це ваш вибір. Це також ідеальне місце для тих, хто приїхав відпочивати з дітьми і не цурається таких благ цивілізації, як магазини, кафе і ресторани.

Слайд 10

7. Île Vierge, Бретань (Франція) Незважаючи на те, що пляж знаходиться так далеко від Середземного моря, як це тільки можливо у Франції, він все одно нагадує один з цих південних французьких пляжів. Сам пляж знаходиться на крихітному острові, і дістатися до нього простіше всього на човні або в масці з ластами. Найкрутіші пляжі

Слайд 11

8. Porto Santo, острів Порто Санто (Португалія) Це довгий пляж, до якого прикріплений цілий острів. Його протяжність становить дев'ять кілометрів і на всіх цих дев'яти кілометрах крім чистого білого піску гостей чекає безліч готелів і ресторанів.

Слайд 12

9. Nissi Beach, Айя-Напа (Кіпр) Протяжність цього піщаного пляжу складає всього 500 метрів і вода досить чиста для того, щоб пляж отримав "блакитний прапор". Свою назву отримав від маленького острова Nissi, розташованого поруч з берегом.

Слайд 13

10. Kampen beach, Зільт-Ост (Німеччина) Маленький, але рафінований; ексклюзивний, але відкритий; елегантний, але сільський: Кампен є селом контрастів. Нескінченні піщані пляжі, круті скелі і кмітливі фризи.

Слайд 14

Розвиток туризму в Європі

Слайд 15

Перші десять туристських центрів у Європі країни Європи прапори країн вропи

Слайд 16

Країна Число туристів, млн. чоловік Співвідношення чисельності туристів у 2000 і 2001 рр..,% Частка від загальноєвропейського рівня,% Франція 60,0 -2,1 18,0 Іспанія 44,886 3,8 44,886 Італія 29,953 9,0 9,0 Великобританія 23,746 12,9 7,1 Угорщина 20,7 -3,4 6,2 Польща 19,2 2,1 5,8 Австрія 17,173 -4,0 5,2 Чехія 15,5 -8,8 4,7 Німеччина 14,847 2,4 4,5 Швейцарія 11,5 -5,7 3,5

Слайд 17

Найвідоміші міста в Європі Брюссель Брюссель – столица Королевства Бельгия и его административный центр, город, в котором принимаются решения, оказывающие влияние на многие страны мира. Здесь находится штаб-квартира Североатлантического Альянса (НАТО), деловой центр столицы построен в современном стиле. Однако в средневековом городе, расположенном на реке Сенна, который был основан в VI веке, сохранилось и значительное количество памятников архитектуры, построенных в предшествующие эпохи.

Слайд 18

Лондон Британская столица – Лондон – огромный мегаполис с многовековой историей, где сочетаются современные небоскребы с историческими зданиями, английскими парками и королевскими резиденциями, на улицах можно заметить и консервативных англичан, сохраняющих традиции своих предков, и почетный караул в старинных мундирах, и двухэтажные туристические автобусы. Чтобы ощутить историю старинного города на Темзе, нужно прогуляться по старым туманным улочкам района Сити с исторической застройкой, неторопливо осматривая его старинные достопримечательности.

Слайд 19

Великобритания Великобритания, сумевшая сохранить старые традиции, средневековую архитектуру, королевские церемонии и ритуалы, другие памятники культурного наследия, старинные замки, привлекает туристов со всего мира. Знакомство с архитектурой и культурными традициями стоит начать с путешествия по Англии и посещения ее столицы – Лондона. На территории столицы находятся самые известные достопримечательности Великобритании, среди которых первое место по посещаемости занимает часовая башня Биг-Бен, уже давно ставшая визитной карточкой Лондона. Часы названы в честь старинного колокола, расположенного внутри четырехугольной башни, его вес превышает 13 тонн.

Слайд 20

Венгрия Венгрия – одна из самых притягательных стран Восточной Европы. Старинные города и большое количество прекрасно сохранившихся памятников архитектуры, живописный Дунай, огромное озеро Балатон, называемое Венгерским морем, уникальные термальные источники, изысканная национальная кухня и демократичные цены – все это привлекает в Венгрию большое число туристов из разных стран мира.

Слайд 21

Найкрасивіші міста Європи Флоренція Флоренція - найбільш густонаселене місто в цьому регіоні Італії. Вона славиться своєю історією, оскільки колись була центром середньовічної європейської торгівлі та фінансів. Саме тому Флоренцію часто називають Афінами Середньовіччя. Тут просто незліченна кількість всесвітньо відомих пам'яток. Безумовно, перлиною є історичний центр Флоренції, який в 1982 році був оголошений Всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО через свою художню та архітектурну цінність.

Слайд 22

Барселона Барселона є столицею Каталонії, а також другим за розміром містом Іспанії. Це найбільший мегаполіс, розташований на узбережжі Середземного моря, звідки Барселона відкриває прекрасний вид на свою культурну спадщину. Свого часу місто було створене римлянами, а після об'єднання з Королівством Арагона воно стало найбільш значущим іспанським «придбанням». Барселона має багату культурну та історичну спадщину і є великим туристичним центром, тому четверте місце серед найкрасивіших міст Європи цілком заслужене.

Слайд 23

Париж Ну і, нарешті, найкрасивіше місто Європи. Так, безумовно, це Париж, прекрасне місто вогнів, столиця Франції, місто закоханих ... Розташований на мальовничому березі Сени, Париж вважається одним з провідних європейських центрів мистецтва, політики, освіти, розваг, науки і багато чого іншого. Місто має аж чотири позначки всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія