X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
СТАН БІОСФЕРИ

Завантажити презентацію

СТАН БІОСФЕРИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Причиною багатьох проблем, що нині стоять перед людством, є швидке збільшення населення нашої планети За підрахунками вчених у 7 тис. до н.е. населення Землі не перевищувало 10 млн.чол Нині у світі 6.8 млрд.осіб. У 2030р. – 9 млрд.чол. Можливо демографічний вибух пов’язаний з ресурсозабезпеченістю.

Слайд 5

- це зменшення товщі ґрунтового верхнього родючого шару внаслідок розмивання водою або видування вітром.

Слайд 6

Зростання населення Землі та стрімкий розвиток промисловості супроводжується інтенсивним розвитком міст, зокрема появою велетенських міст – МЕГАПОЛІСІВ. ПРОБЛЕМИ: - руйнування природних екосистем; - забруднення промисло - вими та побутовими відхо - дами; - інтенсивний рух транспорту.

Слайд 7

Протягом останніх 10 тис. р. унаслідок діяльності людини площа лісів на планеті скоротилася до 1/3 І навіть тепер, коли людина починає усвідомлювати катастрофічні наслідки, площі лісів щорічно скорочуються на 17 млн га.

Слайд 8

Зростання населення Землі та інтенсивний розвиток промисловості загострюють проблему енергоресурсів.Ця проблема тісно пов’язана з екологічним станом. Світове використання основних енергоресурсів

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Атмосферу забруднюють шкідливі для здоров’я людини та інших організмів викиди промисловості, вихлопні гази автотранспорту (сполуки сульфуру, аміак,метан). Особливу небезпеку для довкілля становлять кислотні дощі, спричинені забрудненням атмосфери сірчистим газом, а також руйнування озонового екрана внаслідок надходження в атмосферу хлорфторвуглицевих сполук.

Слайд 12

Через негативну діяльність людини на гідросферу, погіршується санітарний стан водойм. Нераціональне використання водних ресурсів загострює проблему питної води.

Слайд 13

Слайд 14

Діяльність людини є однією з причин зміни клімату Землі. Зокрема, інтенсивний розвиток промисловості та енергетичного комплексу збіль шують концентрацію в атмосфері вуглекислого газу, тобто по-суті “тепличний ефект”, унаслідок якого підвищується температура біля поверхні Землі. За останні 200р. вміст вуглекислого газу збільшився на 25%, а температура – на 0.5 С

Слайд 15

Інтенсивний вплив людини на природні біогеоце- нози спричинив вимирання багатьох видів тварин, рослин і грибів. За підрахунками вчених, починаючи з 1600р. зникло 258 видів птахів, 133 види ссавців. Тепер на межі зникнення понад 25000 видів рослин, 200 – ссавців, 250 - птахів ВИМЕРЛІ У 18-20 СТ. ВИДИ ТВАРИН Безкрила гагара Стелерова корова

Слайд 16

“… збережи, де стоїш, де живеш – на відстані погляду та голосу, хоч би на віддалі простягнутої руки!” “ Екологічний маніфест”

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія