X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Славутич

Завантажити презентацію

Славутич

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала учениця 9-В класу Попова Яна

Слайд 2

Славутич

Слайд 3

Адміністративно місто підпорядковане Київській області, але географічно воно розташоване у Чернігівській.

Слайд 4

Прапор Славутича — офіційний символ міста Славутича Жовтий колір - сонце, багатство, сила і вдача. Малиновий колір - свобода, слава, символ козацької перемоги

Слайд 5

Герб Славутича — герб міста Славутича, один з його офіційних символів. У верхній частині щита - старий Київський герб. Чорний - спогади про Чорнобильську трагедію, що стала причиною виникнення міста. Блакитний - надія на світле майбутнє.

Слайд 6

Карта міста Зручне економіко-географічне положення міста зумовлено його розміщенням на перетині залізничних і автомобільних шляхів сполучення. Територія забудови міста становить 253 га, за кордоном сельбищної зони міста розміщені функціональні зони на площі 500 га.

Слайд 7

Славутич - привітне, сучасне місто. Воно розташоване в мальовничому куточку, що нагадує сільську місцевість.

Слайд 8

Славутицька міська рада

Слайд 9

Рішення про його будівництво, як нового міста для постійного проживання працівників Чорнобильської АЕС і членів їхніх родин, було прийнято 2 жовтня 1986 року.

Слайд 10

В створенні Славутича брав участь і мій тато

Слайд 11

Архітектура будівель міста вражає розмаїттям

Слайд 12

Гарні котеджі, виконані в приміському стилі. Вісім республік колишнього Радянського Союзу побудували квартали міста з дотриманням національних традицій.

Слайд 13

Як результат, зараз місто поділене на дванадцять кварталів: Бакинський, Бєлгородський, Вільнюський, Єреванський, Київський, Ленінградський, Московський, Ризький, Талліннський, Тбіліський, Чернігівський та Добринінський в якому проживала я

Слайд 14

Для щасливого дитинства дітей є все: чотири загальноосвітніх школи, Центр захисту дітей, Будинок дитячої творчості, бібліотечно-інформаційний центр для дітей, фізкультурно-оздоровчі комплекси загальною площею в 3,5 тис. кв.метрів, юнацька спортивна школа, стадіон, яхт-клуб… В школі №4 я закінчила 1клас

Слайд 15

Палац дитячої творчості Це не тільки звичні вже хореографія, спів, живопис, театральне мистецтво, але й нові і дуже привабливі для дітей журналістика, телеоператорська майстерність, туризм, автомоделізм, студія скульптури та живопису.

Слайд 16

Дитяча школа мистецтв Дитяча школа мистецтв є найяскравішим прикладом талантів і здібностей юних славутчан. Є тут і свої знаменитості - учасники та переможці багатьох обласних та Міжнародних конкурсів. Більше 850 дітей від 6 до 16 років відвідують школу мистецтв. Цьому сприяють 64 професійних викладачі. Деякі з них мають нагороди та почесні відзнаки Міністерства культури України.

Слайд 17

Слайд 18

Спорт Центральний стадіон е найвеличнішою серед майже ста спортивних споруд міста, де близько 700 учнів займаються 13-ма видами спорту. У Славутичі було виховано 40 майстрів спорту України та чотири майстри спорту міжнародного класу.

Слайд 19

Центральний стадіон ( 7750 м, 650 місць)

Слайд 20

Наймолодші жителі Славутича виховуються в атмосфері любові до національної культури, мови, у кожному садочку є групи народознавства, музичні й спортивні зали, басейни з кабінетами лікувальної фізкультури.

Слайд 21

Впроваджується програма ЮНІСЕФ «Славутич — територія, сприятлива для дитини»

Слайд 22

Також у місті є центр молоді, сучасний центр зв'язку, мерія, інтернет-кафе, численні спортмайданчики, сучасні лікарні й готель.

Слайд 23

Для Славутича характерний незвичайно високий рівень народжуваності й низький рівень смертності. Як результат, Славутич — місто з найнижчим середнім віком населення в Україні.

Слайд 24

З 4 червня 1988 р. жителі Славутичу щороку святкують День Міста

Слайд 25

У цей день проводиться ПАРАД

Слайд 26

Потім відбувається концерт

Слайд 27

Слайд 28

Дякую за перегляд

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія