Славутич
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Адміністративно місто підпорядковане Київській області, але географічно воно розташоване у Чернігівській.
Прапор Славутича — офіційний символ міста Славутича Жовтий колір - сонце, багатство, сила і вдача. Малиновий колір - свобода, слава, символ козацької перемоги
Герб Славутича — герб міста Славутича, один з його офіційних символів. У верхній частині щита - старий Київський герб. Чорний - спогади про Чорнобильську трагедію, що стала причиною виникнення міста. Блакитний - надія на світле майбутнє.
Карта міста Зручне економіко-географічне положення міста зумовлено його розміщенням на перетині залізничних і автомобільних шляхів сполучення. Територія забудови міста становить 253 га, за кордоном сельбищної зони міста розміщені функціональні зони на площі 500 га.
Славутич - привітне, сучасне місто. Воно розташоване в мальовничому куточку, що нагадує сільську місцевість.
Рішення про його будівництво, як нового міста для постійного проживання працівників Чорнобильської АЕС і членів їхніх родин, було прийнято 2 жовтня 1986 року.
Гарні котеджі, виконані в приміському стилі. Вісім республік колишнього Радянського Союзу побудували квартали міста з дотриманням національних традицій.
Як результат, зараз місто поділене на дванадцять кварталів: Бакинський, Бєлгородський, Вільнюський, Єреванський, Київський, Ленінградський, Московський, Ризький, Талліннський, Тбіліський, Чернігівський та Добринінський в якому проживала я
Для щасливого дитинства дітей є все: чотири загальноосвітніх школи, Центр захисту дітей, Будинок дитячої творчості, бібліотечно-інформаційний центр для дітей, фізкультурно-оздоровчі комплекси загальною площею в 3,5 тис. кв.метрів, юнацька спортивна школа, стадіон, яхт-клуб… В школі №4 я закінчила 1клас
Палац дитячої творчості Це не тільки звичні вже хореографія, спів, живопис, театральне мистецтво, але й нові і дуже привабливі для дітей журналістика, телеоператорська майстерність, туризм, автомоделізм, студія скульптури та живопису.
Дитяча школа мистецтв Дитяча школа мистецтв є найяскравішим прикладом талантів і здібностей юних славутчан. Є тут і свої знаменитості - учасники та переможці багатьох обласних та Міжнародних конкурсів. Більше 850 дітей від 6 до 16 років відвідують школу мистецтв. Цьому сприяють 64 професійних викладачі. Деякі з них мають нагороди та почесні відзнаки Міністерства культури України.
Спорт Центральний стадіон е найвеличнішою серед майже ста спортивних споруд міста, де близько 700 учнів займаються 13-ма видами спорту. У Славутичі було виховано 40 майстрів спорту України та чотири майстри спорту міжнародного класу.
Наймолодші жителі Славутича виховуються в атмосфері любові до національної культури, мови, у кожному садочку є групи народознавства, музичні й спортивні зали, басейни з кабінетами лікувальної фізкультури.
Також у місті є центр молоді, сучасний центр зв'язку, мерія, інтернет-кафе, численні спортмайданчики, сучасні лікарні й готель.
Для Славутича характерний незвичайно високий рівень народжуваності й низький рівень смертності. Як результат, Славутич — місто з найнижчим середнім віком населення в Україні.
Схожі презентації
Категорії