X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Шацький національний природний парк"

Завантажити презентацію

"Шацький національний природний парк"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Шацький національний природний парк

Слайд 2

Ша цький націона льний приро дний парк Національний парк в Україні, розташований у Шацькому районі Волинської області. Парк створено у 1983 році з метою збереження одного з найцінніших в Україні природних ландшафтів Волинського Полісся. Сучасна площа Шацького парку сягає 49 тис. га, з яких 10 % є заповідними. Адміністрація парку знаходиться в селі Світязь. Загальна площа парку — 48 977 га, з них у власності парку перебуває 18 810 га.

Слайд 3

Територія Територія парку розташована на заході одного з найбільших болотно-озерно-лісових комплексів в Європі — регіону Полісся, яке поширене на півночі України, півдні Білорусі та, частково у Польщі та Російській Федерації.

Слайд 4

Клімат Клімат тут помірно континентальний, вологий, з м'якою зимою, нестійкими морозами, значними опадами, не спекотним літом. Зима з частими відлигами, невеликою кількістю опадів. В цілому клімат парку сприятливий для розвитку різноманітних видів рекреації.

Слайд 5

Екосистеми На території парку представлені як природні, так і трансформовані людською діяльністю екосистеми. Тут представлені природні ліси та різновікові лісові насадження, незаймані болота та меліоровані торфовища з системою канав, луки та сільськогосподарські угіддя. Більшість боліт є меліорованими.

Слайд 6

Фотографії парку

Слайд 7

Фотографії парку

Слайд 8

Фотографії парку

Слайд 9

Фотографії парку

Слайд 10

Кінець Виконав: Маршук Андрій Джерела: svityaz-centr.com uk.wikipedia.org svitiaz.pp.ua

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія