X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рослини Італії

Завантажити презентацію

Рослини Італії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рослини Італії Виконала учениця 10 класу Кучинська Ольга

Слайд 2

План Що зумовлює різноманітність рослинного світу Італії?; Лісові ресурси; Лісові рослини; Рослини узбережжя; Свята на честь рослин; Використані інтернет-ресурси.

Слайд 3

Що зумовлює різноманітність рослинного світу в Італії? поєднання помірного та субтропічного клімату; велика протяжність узбережжя; гірська місцевість; активне втручання людини.

Слайд 4

Лісові ресурси На рівнинній місцевості країни ростуть соснові, березові гаї. Рідко побачимо каштани, дуби і буки. В Італії збереглися невеликі масиви лісів.

Слайд 5

Італійська сосна Пінія або італійська сосна поширена по всьому Середземномор'ю і відома своїми горішками.

Слайд 6

Лісові рослини У нижньому ярусі лісів переважно росте чорниця, ведмежі ягоди, брусниця, а також різні види вересу: звичайний, сніговий і деревовидний.

Слайд 7

Лісові рослини Серед трав і квітів - осока, хрестоцвіт, альпійська фіалка, кам'яна і сніжна троянда, лілія, гіацинти, наперстянки, анемони, багато видів грибів, мохів і папоротей.

Слайд 8

Рослини узбережжя На узбережжі і на островах поширені мастикові дерева, пальми, кам'яні і пробкові дуби, виноградники, кипариси, кактуси і агави, лавр, мирт, олеандр, ріжкове дерево, а також культурні рослини: мигдаль, оливи, цитрусові, гранат.

Слайд 9

Рослини узбережжя Нижній ярус представлений ароматичними губоцвітими (розмарин лікарський, горлянка повзуча), папоротями, фіалками, примулами, дзвіночками, маргаритками.

Слайд 10

Свята на честь рослин В Італії навіть є ряд свят, пов'язаних з різними кольорами і рослинами - це Свята камелії, полуниці, артишоку і ін. В ці дні вся країна прикрашається даними рослинами і святкує таку подію.

Слайд 11

Використані інтернет-ресурси: http://your-italy.ru/flora-italii/ http://travel-world.pp.ua/2308-tvarini-roslini-talyi-opis-foto-dikoyi-talyskoyi-prirodi.html https://topflo.ru/article/tsvetyi_v_italii

Слайд 12

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія