X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Російська федерація

Завантажити презентацію

Російська федерація

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Російська федерація Основні факти про країну

Слайд 2

Географічне положення Росія (офіційно - Росія чи Російська Федерація) - держава, розташована в Східній Європі та Північній Азії. Найбільше держава світу (17075400 км ² або 1/9 площі всієї суші Землі, або 1/8 заселеної людиною суші. Росія розташована в Північній півкулі, на півночі материка Євразія. Вона омивається водами Тихого і Північного Льодовитого океанів, а також Балтійським, Чорним, Азовським морями Атлантичного океану і Каспійським морем, при цьому маючи найдовшу берегову лінію(37653 км). Уральські гори, річка Емба і Кумо-Маничська западина ділять Росію на європейську та азіатську частини, остання включає в себе Північний Кавказ, Сибір і Далекий Схід Росії. Межує з 18 країнами (найбільший показник у світі). Населення - 141 927 296. Столиця Росії - Москва. Вставьте карту своей страны.

Слайд 3

Географічні характеристики Понад 70% території Росії зайнято рівнинами і низовинами. Росія володіє найбільшими у світі запасами мінеральних та енергетичних ресурсів. В Росії більше 120 000 річок і близько 2 мільйонів озер. Найбільші річки: Амур, Лена, Єнісей, Іртиш, Об, Волга, Кама; найбільші озера - Каспійське море, Байкал, Ладозьке, Онезьке. Вважається, що на території Росії міститься близько чверті світових запасів незамороженої прісної води. Вставьте картинку, на которой отображается одна из географических особенностей вашей страны.

Слайд 4

Клімат Положення Росії в північній частині Євразії зумовило її розміщення в арктичному, субарктичному, помірному та частково в субтропічному кліматичних поясах. Переважна частина території розташована в помірному поясі. Різноманітність клімату залежить також від особливостей рельєфу і близькості або віддаленості океану. Найбільш повний спектр природних зон відрізняє Європейську частину країни, де з півночі на південь послідовно змінюються зона арктичних пустель, тундри, лісотундри, тайгових лісів, змішаних лісів, лісостепу, степу, напівпустелі. Середні температури січня, по різних регіонах, коливаються від 6 до -50 ° C, липня від 1 до 25 ° C, опадів від 150 до 2000 мм в рік. Вічна мерзлота займає 65% території Росії. Вставьте картинку, иллюстрирующую время года в вашей стране.

Слайд 5

Флора і фауна Ліси займають понад 40% території. На території Росії знаходиться п'ята частина всіх лісів світу та половина світових хвойних лісів. Тваринний світ різноманітний - тут мешкають і білі ведмеді, і моржі, і тигри, і леопарди, і ін У Росії розташовані 35 національних парків і 84 заповідника. Єдиний в країні природний парк, що знаходиться в межах міста - омська «Пташина гавань». Вставьте картинку животного или растения, характерного для вашей страны.

Слайд 6

Історія Давньоруська держава (Новгородська Русь, Київська Русь) (862-1242) Новгородська республіка (1136-1478) Велике князівство Володимирське (1157-1389) Князівство Московське (1246-1389) Велике князівство Московське (1389-1547) Царство Російське (16 січня 1547 - 22 жовтня 1721) Російська імперія (22 жовтня 1721 - 1 вересня 1917) Російська республіка (1 вересня - 25 жовтня (7 листопада) 1917) Російська Радянська Федеративна Соціалістична Республіка (утворена 25 жовтня (7 листопада) 1917, з 1922 по 1991 в складі СРСР) Союз Радянських Соціалістичних Республік (30 грудня 1922 - 26 грудня 1991) Російська Федерація (перейменування РРФСР з 25 грудня 1991 - теперішній час) Добавьте на временную шкалу ключевые даты из истории своей страны.

Слайд 7

Звичаї та традиції У Росії святкуються державні, релігійні, професійні та свята ,які просто ввійшли в традицію (наприклад, Старий Новий Рік). В Росії намагаються зберегти традиції творчості, художніх промислів навіть самих нечисленних народностей. Говорячи про звичаї, не можна не згадати про гостинність російської кухні. Кухня дуже багата й різноманітна, що пояснюється багатонаціональністю Росії. Більшість страв російської кухні походять від селянських страв, в основному включають в себе кабачки, коренеплоди, фрукти і овочі, рибу і м'ясо. Не менш відома російська кухня своїми супами і салатами. Найбільш відомими стравами, що асоціюються з Росією, є млинці, щі, пиріжки, пельмені, червона і чорна ікра. Вставьте картинку, иллюстрирующую обычай или традицию.

Слайд 8

Уряд країни Форма правління: Президентсько-парламентська республіка Президент: Володимир Путін Вставьте портрет руководителя своей страны.

Слайд 9

Економіка Російська економіка –ринок, який формується в тому сенсі, що за своєю суттю є усіченим варіантом економіки наддержави - СРСР з одного боку, а з іншого є спадкоємицею планової економіки з додатковими аномаліями, придбаними в 90-ті роки. Вставьте рисунок, иллюстрирующий какую-нибудь отрасль экономики вашей страны.

Слайд 10

Туризм Туризм в Росії в даний час переживає свій підйом. Більшість туристичних центрів Росії зосереджено в Москві і Санкт-Петербурзі, так як в цих містах розташовані найвідоміші пам'ятки країни. Туристів приваблює багата культурна спадщина і непросте минуле Росії. Крім двох столиць великою популярністю користуються невеликі міста, знамениті своєю архітектурою, історією. Незважаючи на багатство пам'яток і швидкий розвиток туризму Росія залишається досить складною країною для відвідувань, особливо для туристів із Західних країн. Туристів можуть очікувати проблеми, специфічні тільки для Росії. За часткою турбізнесу в ВВП Росія займає 138 місце в світі і входить в десятку найбільш відсталих в цьому відношенні країн. Вставьте картинку, относящуюся к одному из пунктов описания страны.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія