X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Республіка Нігер

Завантажити презентацію

Республіка Нігер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Республіка Нігер

Слайд 2

Це держава в Західній Африці. Країна названа по річці Нігер, що протікає через неї. Нігер - означає «Велика ріка» або «Річка річок» на мові тамашек, на якій говорять туареги . Більше 80% території країни розташовано в пустелі Сахара. Решта - напівпустеля Сахель, постійно знаходиться під загрозою посухи і опустелювання. Столиця - місто Ніамей.

Слайд 3

Географічне положення Республіка Нігер розташована на північному сході Західної Африки. Межує на півночі з Алжиром і Лівією, на сході - з Чадом, на півдні і південному заході - з Нігерією, на південному заході - з Беніном і Буркіна-Фасо, на заході - з Малі. Не має виходу до моря. Країна знаходиться між 11 ° 37 'і 23 ° 33' північної широти (1300 км з півночі на південь) і 0 ° 06 'і 16 ° східної довготи (2000 км із заходу на схід). Територія Нігеру має площу 1267000 км², що робить її найбільшою державою в Західній Африці.

Слайд 4

Вид Нігера з космосу. Північну частину країни займає пустеля Сахара, посеред якої розташоване кам'янисте плато Аїр. Східна частина Лепехи круто обривається до величезної піщаної пустелі Тенере, площею близько 400 тис. км ². На північному сході знаходиться плато Джада. Південь країни займає напівпустеля Сахель. На південному заході країни протікає річка Нігер, утворюючи родючу рівнину.

Слайд 5

Рельєф У рельєфі країни переважають рівнини з висотами 200-500 м над рівнем моря. На північному заході розташований масив Аїр - система різновисотних плато, що тягнеться на 400 км з півночі на південь і на 250 км з заходу на схід. Найвища точка, гора Багезан, досягає 1900 м. Плато нахилене на захід, густо порізане ваді - сухими руслами річок, що наповнюються в сезон дощів. Східна частина Лепехи круто обривається до величезної піщаної пустелі Тенере площею близько 400 тис. км². У північній (Тенере-Тафасасет) і центральної частини Тенере, між плато Аїр і Джада, знаходяться рухомі піщані дюни. У центрі Тенере розташований Кавар - стрімчаста місцевість з багатьма оазисами

Слайд 6

Плато Аїр біля селища Тіміан Типовий пейзаж регіону Діффа

Слайд 7

Корисні копалини Основні родовища корисних копалин знаходяться в виходах кристалічних порід на плато Аїр і Ліптако, а також в осадових породах центру і сходу країни Головним багатством країни є уранова руда, за запасами якої Нігер знаходиться на дев'ятому місці в світі (на шостому з видобутку). Розвідані запаси уранової руди (окису урану) оцінюються в 200 тис. т. Основні поклади урану розташовані на заході плато Аїр. Видобуток ведеться в містах Арліт і Акута. Пошукові роботи на уран ведуться також на плато Джада , великі запаси виявлені в оазисах Кавара, є припущення, що поширення урану в Нігері набагато більш обширно.Крім урану країна багата й іншими копалинами.

Слайд 8

Дюнне море Ерг Більма Родючі грунти на півдні країни у річки Нігер

Слайд 9

Грунти Грунти Нігера досить бідні. На півночі Нігера, кам'янистих плато і піщаних пустелях грунтовий покрив практично відсутня. Тільки на ділянках, де з'являється вода, колючі чагарники і посухостійкі злаки формують примітивні піщані грунти. На півдні Нігера, в Сахелі, поширення грунтів залежить від кількості вологи. В основному це червоноземи і піщані грунти різної потужності. У піщаних грунтах Сахель мало перегною, що робить їх уразливими до вітрової ерозії. На сході країни, в улоговині озера Чад поширені солончаки. У долинах річок, ваді, і западинах, де збирається вода, зустрічаються збагачені алювієм глинисті грунти, сприятливі для сільського господарства. Для Нігера характерний процес деградації та ерозії грунтів, що приводить до опустелювання земель, тому боротьба за відновлення та збереження грунтів є найважливішим завданням країни

Слайд 10

Клімат В цілому Нігер - одна із самих жарких країн світу. Її клімат обумовлений континентальним положенням, близькістю Сахари і екватора Сухий прохолодний сезон, викликаний північним континентальним повітряним потоком з Сахари, триває з листопада по лютий. Температура вночі досягає мінімального значення в +8 °, вдень піднімаючись до +25-30°. Це найбільш м'яке пору року - розпал туристичного сезону. У квітні-травні, а на півночі країни в червні-липні починається сезон дощів. Вітер змінюється на південно-західний, дощі з грозою йдуть по кілька годин на день, викликаючи паводки Голодуючі діти в Нігері під час посухи 2005 року.

Слайд 11

Флора У зоні пустель і напівпустель рослинний покрив вкрай розріджений. У оазисах сходу країни ростуть фінікові пальми. У долинах плато Аїр завдяки близькості грунтових вод і тимчасовим водостокам рослинність більш поширена, присутні високі трави, дерева більш численні. Флора саван представлена різноманітними акаціями, низькорослими дикими злаками, полином У період дощів савана покривається швидкозростаючою травою висотою до двох метрів: бороданем і слоновою травою. Рослинність напівпустель сильно страждає від випасу худоби і вирубки на паливо. Збори в тіні Баобаба

Слайд 12

Фауна У Нігері мешкає безліч комах, великої шкоди господарству приносять москіти, сарана і терміти. Нігер, інші річки, а також озера багаті рибою. Різноманітні рептилії савани: змії та ящірки, від геконів до великих варанів, в річці Нігер водяться крокодили. З птахів численні cтрауси, орли, білоголові грифи, шуліки. У південній савані мешкають качки, гуси, кулики, чаплі, журавлі, ібіси, лелеки, марабу. З жовтня по березень в Нігері зимують перелітні птахи з півночі, в тому числі і з Європи. У пустелі водяться антилопи орикс і аддакс, в савані також зустрічаються газелі дама і Корін, гепарди, гієни і шакали. У південній савані, через освоєння людиною, залишилося не так багато місць проживання великих ссавців.

Слайд 13

Фіолетовий гологлазий турако

Слайд 14

Бегемоти в річці Нігер

Слайд 15

Слони в національному парку «Дубль ВЕ»

Слайд 16

Антилопа в національному парку «Дубль ВЕ»

Слайд 17

Адміністративно-територіальний поділ

Слайд 18

Релігія Іслам суннітського спрямування сповідують 80% населення, аборигенні культи і християнство - 20%[40]. Більшість християн - католики, але є невеликі громади баптистів, методистів та парафіян Асамблей Бога.

Слайд 19

Туризм Щорічно країну відвідують понад 60 тис. осіб (дані 2006 року[46]) 36 тис. (60%) - з інших країн Африки; 17 тис. європейців, в основному французів. Вартість перебування в Ніамеї становить $ 128 на добу, за межами столиці вона значно нижче.Для отримання візи необхідні щеплення від жовтої лихоманки і холери.

Слайд 20

Національний музей Нігеру

Слайд 21

Глиняна мечеть в Агадес

Слайд 22

Традиційні глиняні будівлі в старому місті Зіндера.

Слайд 23

Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія