X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рекорди Північної Америки

Завантажити презентацію

Рекорди Північної Америки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала вчитель географії Городищенської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 1 Омельченко Наталія Іванівна

Слайд 2

Гора Мак - Кінлі Мак – Кінлі – гора в Кордильєрах, найвища точка Північної Америки. Знаходиться в одному з гірських хребтів Аляски, США. Висота 6194м. Географічне положення 63° пн.ш., 151 сх. д. Вперше подолана в 1913 році.

Слайд 3

Долини Смерті Долина Смерті – міжгірська западина в американських штатах Каліфорнія і Невада, найнижча западина в Північній Америці (68 м. нижче рівня моря). Середня температура сягає 46°С.

Слайд 4

Річка Міссісіпі Міссісіпі – найдовша річка в США, і одна з найбільших річок світу. Довжина 3734 км., площа басейну 2981 тис. км. кв.

Слайд 5

Великі озера Великі озера являють собою найбільше після Байкалу нагромадження прісної води на Землі

Слайд 6

Озеро Верхнє Озеро Верхнє – найбільше з п‘яти Великих озер Північної Америки. Це найбільше прісноводне озеро за площею і четверте – за об‘ємом. Площа становить 82,413 км.кв.

Слайд 7

Острів Гренландія Гренландія – найбільший острів Землі. Розташований між Північною Атлантикою і Північним Льодовитим океаном.

Слайд 8

Півострів Лабрадор Лабрадор – півострів на сході Канади. Знаходиться між Гудзоновою протокою та Атлантичним океаном. Площа півострова становить 1, 4 млн. км. кв.

Слайд 9

Великий Каньйон Колорадо В Північній Америці знаходиться сама найбільша наземна ущелина – Великий каньйон Колорадо. Це один з найбільших каньйонів у світі. Довжина каньйона 446 км, глибина 1600 м, ширина на поверхні 8 -25 км, на дні -1 км.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія