X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Прага"

Завантажити презентацію

"Прага"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Прага

Слайд 2

Костел Діви Марії Сніжної в Празі був заснований Карлом IV в 1347 році. В інтер'єрі домінує вівтар епохи раннього бароко - найбільший в Празі.

Слайд 3

Слайд 4

«Танцюючий дім» — це дві циліндричні частини-вежі будівлі в стилі деконструктивізм. Архітектори— хорватський архітектор Владо Милунич і канадський архітектор Френк Гері.

Слайд 5

Френк Гері Владо Мілуніч

Слайд 6

Слайд 7

Емауський монастир або Костел Діви Марії на Слов'янах Колишній монастир (кляштор) у столиці Чехії місті Празі, нині корпуси наукових установ Чеської Академії наук.

Слайд 8

Париж

Слайд 9

Ейфелева вежа - головна визначна пам'ятка Парижа. Була закінчена 25 жовтня 1889 (будівництво почалося в січня 1887). Названа на честь свого конструктора Густава Ейфеля.

Слайд 10

Слайд 11

Найяскравіший приклад наполеонівського стилю ампір - це Тріумфальна арка Перший каменья у фундамент був закладений - 15 серпня 1806.

Слайд 12

Слайд 13

Собор Паризької Богоматері

Слайд 14

Слайд 15

Військову фортецю побудували в цьому місці в 1202 році. Лувр Назва її походить, найімовірніше, від слова louver, тобто, «укріплене житло». Музеєм палац став в 1793 році

Слайд 16

Слайд 17

Лувр - творіння Йо Мінг Пея з 1989 року

Слайд 18

Версаль

Слайд 19

Романський стиль

Слайд 20

Романський стиль - художній стиль, що панував у Європі (переважно західній) в X—XII ст. один із найважливіших етапів розвитку середньовічного європейського мистецтва.

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Готика

Слайд 24

Готична архітектура виникла наприкінці середньовіччя. В готичної архітектурі застосовувалася каркасна система, це дозволяло створювати ще небувалі за обсягом і висоті інтер'єри соборів, також у стінах були величезні вікна з різними кольоровими вітражами.

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія