X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Прага

Завантажити презентацію

Прага

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Прага

Слайд 2

Прага-місто, яке закохує в себе з перших кроків.

Слайд 3

Досягнувши Троїцького замку завмираєш від краси

Слайд 4

Вражає архітектура цього казкового міста.

Слайд 5

Стара імператорська резиденція , що примикає до себе місто Градчани ,розташоване на просторому скелястому пагорбі лівого берега річки Влтави . Назва району походить від слова «град » , що чеською мовою означає « замок , фортеця , укріплене поселення ». Градчани

Слайд 6

Вишеград - давня резиденція чеських князів. стародавня фортеця (замок ) і історичний район Праги. Розташований на пагорбі над Влтавою на південь від центру міста. У стінах Вишеграду знаходяться такі пам'ятки , як готичний собор св. Петра і Павла, романська ротонда св. Мартіна . Вишеградська цвинтар - місце поховання знаменитих діячів Чехії.

Слайд 7

Старе місто Ця частина Праги схожа на ілюстрацію з дитячих казок : вузькі вулички з бруківкою , блискучі вітрини ресторанів і магазинчиків класична музика і безліч веж. Про кожнен будинок можна розповісти багато легенд , а кожна вежа зберігає зворушливі історії про дів , які очікують своїх лицарів.

Слайд 8

Карлів міст Карлів міст середньовічний міст у Празі через річку Влтаву , що з'єднує історичні райони Мала Країна і Старе Місто.Міст спирається на 16 потужних арок , облицьованих тесаними блоками з пісковика. Кам'яний міст спочатку називався Празьким , в 1870 році офіційно перейменований на честь засновника Карла IV . Його прикрашають тридцять скульптур , переважно релігійного змісту.

Слайд 9

Собор святого Віта Шедевр, з яким щільно пов'язана історія міста та країни. Празький собор святого Віта - це один з найвідомішіх соборів в світі, видатний взірець культового будування, як за технічними характеристиками, так і за художнім рівнем . Один із символів Праги.

Слайд 10

Підготвала Ізюк Дарія

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія