X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поле.Рослини і тварини поля

Завантажити презентацію

Поле.Рослини і тварини поля

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Космічна ера людства почалася після запуску першого штучного супутника 4 жовтня 1957р. Перший штучний супутник Землі Маса апарату — 83,6 кг, діаметр — 0,58м знаходився на орбіті три місяці зробив 1440 обертів.

Слайд 2

Слайд 3

Перший космонавт незалежної України- Леоні д Костянти нович Каденю к  (народився 28січня 1951, с.Клішківці  Чернівецька область в сім'ї сільських вчителів.) В період з 19 листопада по 5 грудня 1997 року здійснив космічний політ на американському БТКК «Колумбія»( багаторазовому транспортному космічному корабл).Політ тривів більше 15 діб. Під час польоту виконував біологічні експерименти спільного українсько-американського досліду з трьома видами рослин: ріпа, соя і мох.

Слайд 4

Леонід Костянтинович Каденюк

Слайд 5

Міжнародний екіпажБТКК «Колумбія» (1997р.)

Слайд 6

Описати те, що бачиш в ілюмінаторі космічного корабля, неможливо. Мабуть, не вистачає людських слів. Сказати, що наша планета дуже красива, - це нічого не сказати. Вона унікальна тим, що життєздатна. І це видно з космосу, згадуючи фотографії інших планет Сонячної системи. Дуже багато всіляких кольорів, але основний відтінок – блакитний. Вона маленька. Ми її облетіли за 90 хвилин. Правда, швидкість була майже 8 км/сек. Дивлячись на нашу планету, приходить думка, що на такій красивій планеті має бути і красиве життя. Там, в космосі, особливо гостро усвідомлюєш все безглуздя витрат величезних грошей на створення і зберігання ядерного, хімічного, бактеріологічного і інших видів озброєння. Леонід Каденюк

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Українець Юрій Кондратюк у книзі «завоювання міжпланетних просторів" сформулював основні технічні параметри, необхідні для польоту людей на місяць. Тоді це відразу стало сенсацією згодом ідеї Кондратюка використали американські вчені та конструктори у проекті “Аполло”(польотів на Місяць).

Слайд 10

Ю рій Васи льович Кондратю к (справжнє ім'я Шаргей Олександр Гнатович)

Слайд 11

Інший українець – Сергій Корольов – став засновником практичної космонавтики. Його ім’я безпосередньо пов’язаний із запуском першого штучного супутника землі, першою висадкою на поверхню місяця космічної станції та першими фотографіями його зворотннього боку, а також із космічним рейсом корабля з людиною на борту12 квітня 1961 року Юрій Гагарін став першою людиною в світовій історії, що зробила політ в космічний простір) і виходом у відкритий космос .

Слайд 12

Сергій Павлович Корольов  

Слайд 13

Деякі фото космосу 24 квітня 1990г шатл «Діскавері» вивів на розрахункову орбіту телескоп «Хаббл». Атмосфера планети не робить на нього негативного впливу, тому ефективність «Хаббла» в 7 – 10 разів більше, ніж в телескопа такого ж класу, що знаходиться на Землі.

Слайд 14

Галактика М31 в сузір`ї Андромеди

Слайд 15

Галактики в сузір‘ї Гончих Псів

Слайд 16

Слайд 17

Скупчення зірок

Слайд 18

Знімок має вигляд ангела

Слайд 19

Туманність Кошаче око

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія