X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Парагвай"

Завантажити презентацію

"Парагвай"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: ‘’Парагвай’’ Підготувала Учениця 10-Б класу Красноармійського НВК Шевченко Елліна

Слайд 2

Прапор Герб

Слайд 3

Республіка Парагвай — країна в Південній Америці, межує на північному сході з Бразилією, півдні з Аргентиною; заході з Болівією. Площа — 406752 км². Столиця Асунсьйон. Рельєф: болотисті рівнини, розділені річкою Парагвай, на південному сході кордон проходить по річці Парана.

Слайд 4

Політика У цей час Парагвай є республікою. Офіційна назва — Республіка Парагвай. Глава держави та уряду — президент. Законодавчий орган — Національний конгрес. Адміністративно — територіальний поділ: 16 департаментів і один столичний округ. Воєнні витрати — 0,9 % ВНП. Військовослужбовців 20 200.

Слайд 5

Погода Кліматичні умови в різних його частинах досить неоднорідні . У східній частині країни клімат тропічний вологий , а на північному заході - тропічний сухою.

Слайд 6

Середні температури січня ( місцеве літо) коливаються від +27-29 С в південних районах до +22-34 C на північному заході , при цьому нерідкі дуже спекотні дні , коли стовпчик термометра піднімається до +35-43 С.

Слайд 7

Опадів випадає від 700 мм на заході Парагваю до 1500 в центрі (близько Асунсьйона ) і до 2000 мм в гористих східних районах .

Слайд 8

Економіка

Слайд 9

Слайд 10

Парагвай — аграрна країна, один з найбільших у світі виробників сої. Сільське господарство — бавовник, цукровий очерет, соя, кукурудза, пшениця, тютюн, кассава (тапіока), фрукти, овочі, м'ясо-молочне тваринництво, свині, птиця; лісозаготівлі. Промисловість — виробництво цукру, цементу, текстилю, напоїв, лісоматеріали; гідроенергетика. У господарстві країни зайнято 2 млн чоловік: у сільському господарстві — 39 %, промисловості — 23 %. Частка у ВНП: сільське господарство — 24 %, обробна промисловість — 16 %, сфера послуг — 54 %. Обробляється 4 % площі, під пасовищами знаходиться 55 %.

Слайд 11

Слайд 12

На 1000 жителів тут є 83 телевізори і 31 телефон. Основною галуззю промисловості є туризм. Щорічно в Парагваї буває 147 тис. туристів, що дає 197 млн доларів прибутку. У списку ЮНЕСКО є єзуїтська місія Ла-Сантисіма-Тринідад-де-Парана і Таваранке. У країні є 965 км залізниць. Добре розвинутий автомобільний та повітряний транспорт. У Парагваї є 5 аеропортів із постійними рейсами. Розвинутий і річковий транспорт. Найбільший річковий порт знаходиться у місті Асунсьйон. Наземні зв'язки з зовнішнім світом відбуваються через Аргентину і Бразилію.

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Культура Однією важливою рисою парагвайців є те, що вони вміють плести мережива. Це їхня практична культурна цінність. З мережив, які називаються «ньяндуті» («павутина»), вони роблять квіти, птахів, тварин та різноманітні візерунки. Одна з великих діячів культури Парагваю — Хосефіна Пла (1903–1999), поетеса, автор романів і оповідань, яка працювала також в галузі художньої кераміки.

Слайд 17

Дякую за Вашу увагу!!!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія