X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Охорона природи"

Завантажити презентацію

"Охорона природи"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ОХОРОНА ПРИРОДИ НА ЗЕМЛІ Підготував: Учень 8-А класу КЗО ДОЛИФМП Агафонов Ігор

Слайд 2

Слайд 3

ЧОМУ Ж МИ ТАКІ СХОЖІ Й ТАКІ РІЗНІ? На Землі живуть представники трьох рас негроїдної, монголоїдної та європеоїдної. Цікаво, чому так сталося? І хто саме поділив людство на раси? Антропологи, учені, які все (або майже все) знають про Походження людини, давно намагаються знайти Відповідь на ці питання. Остаточно вони ще не з'ясували, як утворилися раси. Але пропонують декілька варіантів того, як розгорталися події.

Слайд 4

ПАМ’ЯТАЙ! Отже, остаточної відповіді на питання, чому ми такі різні, сучасна антропологія не дає. Можливо, вас так зацікавило питання походження рас, що через декілька років саме ви розгадаєте загадку, над якою билося не одне покоління науковців. А поки що пам'ятайте: хоч люди зовні й відрізняються одне від одного, та всі вони прекрасні, і треба поважати кожного.

Слайд 5

АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ УЧНІВ Як діяльність людини впливає на природу? Як забруднюється повітря? Водойми? Ґрунти? У чому полягає негативний вплив людей на живу природу? Які шляхи охорони і збагачення природи на Землі використовує людство? Чи може одна країна вирішити екологічні проблеми всієї Землі?

Слайд 6

ТЕМА І ЗАВДАННЯ УРОКУ

Слайд 7

ОХОРОНА ТВАРИН

Слайд 8

ОХОРОНА ЛІСІВ

Слайд 9

БОРОТЬБА ІЗ ЗАБРУДНЕННЯМ

Слайд 10

ЗБЕРЕЖЕМО ПРИРОДУ ЗЕМЛІ РАЗОМ

Слайд 11

Слайд 12

МАЛЮНКОВИЙ ДИКТАНТ

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія