X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Німеччина – економічно найпотужніша країна Європи

Завантажити презентацію

Німеччина – економічно найпотужніша країна Європи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Бранденбурзькі ворота. Берлін Федеративна Республіка Німеччина - ФРН

Слайд 2

Слайд 3

Мюнхен 1 група. Економіко-географічне положення ФРН 3 група. Історична довідка 2 група. Природні умови та ресурси країни ФРН – постіндустріальна країна

Слайд 4

Населення Кельн

Слайд 5

Господарство Промисловість Німеччини – сучасна і потужна. Займає 4 місце в світі за обсягом промислового виробництва . Є провідним індустріальним “локомотивом “ у Європі. Основними галузями спеціалізації є машинобудування та хімічна промисловість. Гамбург Паливно –енергетична промисловість працює на власному вугіллі: Рурській (80%), Саарській басейни. Імпортних нафті (Близькій Схід, Північна Африка), газі (Росія, Норвегія). ТЕС – основа електроенергетики, АЕС – 30 %, ГЕС – на Дунаї, Майні, Ельбі, Рейні За картами атласу визначте центри паливної промисловості Німеччини.

Слайд 6

Металургія Ессен Чорна металургія: працює на власному паливі та імпортній залізній руді (Швеція, Іспанія, Алжир, Бразилія, Канада, Україна). Заводи повного циклу є в Баварії, Нижній Саксонії та Бремені. Кольорова металургія – не має запасів сировини, але посідає провідне місце в Європі. Алюміній – Ессен, Гамбург; мідь – Гамбург, Дуйсбург, Айслебен.

Слайд 7

Хімічна промисловість Цугшпітце в Баварії— найвища гора Німеччини Власна кам’яна і калійна сіль, імпортні – нафта, фосфорити, сірка. Основна продукція: побутова хімія, солі, мінеральні добрива, синтетичні волокна, пластмаси, синтетичний каучук Визначте центри хімічної промисловості.

Слайд 8

Машинобудування і металообробка З 2003 по 2009 Німеччина була лідером з експорту автомобілів Машинобудівна галузь виробляє обладнання для різних галузей промисловості, сільського господарства. В усьому світі відомі німецькі точні прилади, побутова електротехніка, оптика, морські судна

Слайд 9

Вольфсбург 1 місце в світі за збором хмелю і видобутком лігнітів. 1місце в Європі і 3 місце в світі за розвитком суднобудування. 3 місце у світі за виробництвом легкових автомобілів. 1 місце в Європі за виробництвом картону і паперу. 1 місце в Європі і 3 в світі за рівнем промислового виробництва.

Слайд 10

Сільське господарство Ельба ФРН має високорозвинене сільське господарство. У ньому працює 4% зайнятого населення.У його структурі на тваринництво припадає 4/5 вартості продукції. Основна спеціалізація тваринництва – свинарство та розведення великої рогатої худоби молочного напрямку. Німеччина має одні з найвищих у світі врожаїв пшениці – до 70ц//га. Після об’єднання країна перетворилася на найбільшого (разом з Францією) виробника сільськогосподарської продукції. Найсприятливішими районами для розвитку сільського господарства вважаються південь рівнинної Півночі від Мааса до Ельби, де поширені родючі землі ; річкові долини середньонімецьких гір і плоскі рівнини Південної Німеччини. Головною зерновою культурою є пшениця, важлива роль жита, вирощують ячмінь. Німеччина є значним виробником картоплі, цукрових буряків, фруктів (яблук)), овочів. Хміль став “національною”культурою

Слайд 11

Метод “ПРЕС” Які причини того, що Німеччина має високорозвинуте сільське господарство, проте у світі є одним із найбільшим імпортерів цієї продукції ?

Слайд 12

Oktoberfest Пиво, відоме в Німеччині з давніх-давен, стало найулюбленішим національним напоєм. За кількістю хмелю, що вирощується, та кількістю споживання пива на душу населення (160 л/рік) країна посідає 1-ше місце в світі. Також щороку у Мюнхені проходить фестиваль пива Oktoberfest. Протягом 2-х тижнів проходять змагання у вживанні пива, дегустації, кінні скачки, різні концерти і т.д.

Слайд 13

Німецькі ковбаски У Німеччині виробляють ковбаси понад 1500 видів. У кожному з регіонів створюють свій сорт ковбаси, яку нерідко продають на вулицях міст. Сосиски називають “франкфуртез” - від назви міста Франкфурт , де вперше почали їх виробляти.

Слайд 14

Культурна спадщина Німеччини Палаци Сан-Сусі. Новий палац Пам’ятник Ф. Шиллеру Пам’ятник А. Гумбольдту

Слайд 15

Замок Нойшванштайн – восьме чудо світу

Слайд 16

1 4 5 2 10 7 8 6 3 9

Слайд 17

№ 1. . Столиця Німеччини.

Слайд 18

№ 2. . Коли було об’єднано НДР та ФРН.

Слайд 19

№ 3. . Яка форма правління в Німеччині?

Слайд 20

№ 4. . Назвіть німецькі автомобільні марки (не менше 3)

Слайд 21

№ 5. . Який замок Німеччини вважають 8 чдом світу?

Слайд 22

№ 6. . Яким є територіальний устрій Німеччини?

Слайд 23

№ 7. . За вирощуванням якої сілхозпродукції ФРН є одним з лідерів у світі?

Слайд 24

№ 8. . Назвіть авангардну трійку промисловості Німеччини.

Слайд 25

№ 9. . Назвіть ім’я політичного лідера сучасної Німеччини.

Слайд 26

№ 10. . Улюблена страва німців.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія