X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
несприятливі кліматично -погодні умови

Завантажити презентацію

несприятливі кліматично -погодні умови

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Несприятливі погодно-кліматичні явища та прогноз погоди Підготувала учениця 8 класу Рохманівської ЗОШ Сачко Алли

Слайд 2

Що таке клімат , погода? Клімат-це багаторічний режим погоди. Погода-це стан тропосфери в даному місці у певний час. Основними елементами погоди є температура повітря,вологість,хмарність, опади,атмосферний тиск ,напряок і сила вітру

Слайд 3

Як передбачають погоду ? Прогноз погод – це науково обгрунтован і передбачення її майбутнього стану.

Слайд 4

Що таке несприятливі погодно-кліматчні явища? Під стихійнми явищами розуміють,які виникають спонтано, як правило вплив їх негативний.

Слайд 5

Види стихійних явищ Посуха – тривалі бездощові періоди , які згубно впливають на сільсько-господарські угіддя. Суховії – виникають при вторгнені тропічних мас , при цьому рівень траспірації перевищує постачання води рослинам. Зливи – короткочасний інтенсвний дощ, під час якого може випасти місячна норма опадів для данох місцевості.

Слайд 6

4. Сильні вітри , урагани - це вітри, що дмуть зі швидкістю 10м/с, та зносять на своєму шляху все. 5. Туман – це скупчення великої кількості надзвчайно дрібних, завислих у повітрі краплинок. 6. Хуртовина – це перенесення вітром снігу над земною поверхнею. 7. Ожеледиця - це утворення льодяної кірки на поверхні землі та різних предметах у наслідок переохолоджених краплин дощу,мряки або туманів.

Слайд 7

8. Ожеледь – це утворення такої кірки на поверхні землі та на дорогпх унаслідок похолодання ,що настає після відлиги. 9. Заморозки – це різкі зниження температури повітря або грунту 0*С і нижче на тлі додатних середньодобових температур.

Слайд 8

Слайд 9

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія