X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Національні парки України"

Завантажити презентацію

"Національні парки України"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Національні парки України

Слайд 2

Чатир-Даг – одна з найцікавіших природних пам’яток Криму.

Слайд 3

На верхньому плато височіють дві вершини – Ангар-Бурун і Еклізі-Бурун.

Слайд 4

На нижньому плато є дві печери, обладнані для відвідувачів – це Мармурова печера і Еміне-Баїр-Хосар.

Слайд 5

Ландшавт дуже різноманітний.

Слайд 6

Масив обмежений двома глибокими проходами - богазами (перевалами). .

Слайд 7

Площа Чатир - Дага складає 900 га , перебувати в заповідному фонді з 1980 року , на даній території росте близько 500 видів рослин.

Слайд 8

На даний момент він доступний для відвідування при дотриманні наступних умов: - Частина Нижнього плато відноситься до території Кримського Природного Заповідника , - Стоянки ( ночівлі) на Нижньому плато дозволені тільки на т / с Мармурова і т / б Онікс- тур; - Відвідування Верхнього плато і вершини Ангар- Бурун (територія Алуштинського Гло ) здійснюється в загальному порядку за маршрутами з Ангарського перевалу , т / с "Онікс -тур " і через Тисів ущелині ; - Стоянки " Саурган " і "Кленова Альтанка " знаходяться на території відтворювального ділянки та виключені зі списку дозволених ; Маршрути сплановані з порушенням зазначених пунктів реєстрації в КСС Криму не підлягають.

Слайд 9

Голосіївський ліс — це лісовий масив переважно природного походження.

Слайд 10

27 серпня  2007 року було утворено національний природний парк «Голосіївський» площею 4521,29 гектара.

Слайд 11

У лісі протікає Голосіївські (Дідорівські) ставки.

Слайд 12

Рослинність Голосіївського лісу представлена переважно широколистяними лісами.

Слайд 13

У Голосіївському лісі зустрічаються і рідкісні та малопоширені види рослин. Це занесені до Червоної книги України булатка довголиста, коручка морозниковидна, лілія лісова, любка дволиста, підсніжник звичайний.

Слайд 14

На території Голосіївського лісу мешкають близько 30 видів ссавців, в основному дрібних: кріт європейський, мідиця звичайна, полівка європейська, вивірка лісова.

Слайд 15

Націона льний приро дний парк «Дністро вський каньйо н» — природоохоронна територія в Україні, в межах Борщівського,Заліщицького, Бучацького та Монастириського районів Тернопільської області.

Слайд 16

Площа 10829,18 га. Створений 3 лютого 2010.

Слайд 17

Дністровський каньйон— найбільший каньйон в Україні та один з найбільших у Європі. Він простягнувся на 250 км, утворюючи кілька десятків меандрів. Тут протікає одна з найкрасивіших річок Європи, друга за величиною в Україні — річка Дністер. Її загальна протяжність 1362 км

Слайд 18

Високі ліві береги річки вкриті рідкісною рослинністю, що за своєю різноманітністю перевершує Кременецькі гори і Подільські Товтри. Багатими на рослинність є схили каньйону, прибережні луки та поля.

Слайд 19

Різноманітним є тваринний світ каньйону. У лісах водяться козулі, зайці, борсуки, лисиці, вепри, білки та інші тварини. На кам'яних схилах і в чагарниках живуть ящірки, мідянки, гадюки, вужі.

Слайд 20

Дякуемо за Увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія