X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
монголія

Завантажити презентацію

монголія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Робота Учениці 10 класу Саворської Надії Добування і застоСування спиртів

Слайд 2

Що таке спирти? Спирти- це похідні вуглеводнів,у молекулах яких один або кілька атомів Гідрогену заміщені на гідроксильні групи.

Слайд 3

Добування спиртів У промисловості в найбільшій кількості добувають метиловий і етиловий спирти. Сировиною для виробництва метилового спирту є синтез-газ (суміш карбон(ІІ) оксиду і водню).

Слайд 4

Утворення спирту відбувається за температури 200-300 С,підвищеного тиску і наявності каталізатора.Цей процес часто називають синтезам метанолу: СО+2Н2 СН3ОН.

Слайд 5

Етиловий спирт добувають двома методами.Сучасний метод грунтується на реакції етену з водяною парою за температури 300 С, підвищеного тиску і наявності каталізаторів: СН2=СН2+Н2О СН3-СН2ОН

Слайд 6

Основою іншого методу є біохімічний процес-спиртове бродіння глюкози за участю ферментів дріжджів.Цей процес використовують із давніх часів для виготовлення вина із винограду,інших ягід і фруктів.

Слайд 7

Сировиною для виробництва спирту,що йде на потреби харчової промисловості,є пшеничний або картопляний крохмаль,а технічного спирту-целюлоза, добута із відходів переробки деревини.

Слайд 8

Застосування спиртів Рідкі спирти використовують як розчинники, а також в органічному синтезі.Найширшого застосування набули метиловий і етиловий спирти.

Слайд 9

Етанол- використовують у медицині,фарма-кології,парфумерії,харчовій промисло-вості,іноді-як пальне для автотранспорту. Метанол-для добування формальдегіду, не-обхідного для виробництва пластмас,як сировину для хімічної промисловості.

Слайд 10

Заводи переважно випускають етиловий спирт,що містить невелику кількість води. Його назва –спирт-ректифікат. Похідні спиртів-етери-використовують як розчинники, а ті, які мають приємний запах,-у парфумерії.Сполуку С2Н5-О-С2Н5 ретельно очищену від домішок,застосовують у медицині як анестезувальний засіб.

Слайд 11

дякую за увагу

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія