X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Миколаївський зоопарк"

Завантажити презентацію

"Миколаївський зоопарк"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Миколаївський зоопарк

Слайд 2

Історія Миколаївський зоопарк — один з найкращих і знаних зоопарків в Європі, розташований в Миколаєві. Історія зоопарку виходить від 26 квітня 1901 року, коли міський голова Микола Павлович Леонтович заснував свою приватну колекцію.

Слайд 3

Слайд 4

Емблеми У 1978 році на площі перед зоопарком була встановлена скульптура «Мауглі і Багира», що стала емблемою зоопарку. Автором є Інна Юріївна Макушина. 13 січня 2001 року урочисто був піднятий прапор зоопарку — перший прапор серед зоопарків СНД. Прапор був піднятий депутатом Верховної Ради України Віктором Горбачовим

Слайд 5

Слайд 6

Цікаві новини У Миколаївському зоопарку оселились гігантські метелики. Як повідомляють, розмах крил у метеликів-велетнів часом буває більшим за 20 сантиметрів. Але, найголовніша відмінність від інших метеликів - відсутність рота. Зараз у Миколаївському зоопарку два самці і дві лялечки. Є надія, що вилупиться хоч одна самка - для продовження роду. Але часу небагато. Адже живуть ці комахи не більше двох тижнів. Оскільки нічого не їдять.

Слайд 7

Слайд 8

Цікаві новини У дикій природі ці тварини не співають, а видають зовсім інші звуки. У Миколаївському зоопарку верблюд раптово почав видавати пташині звуки, як тільки його привезли з рівненського звіринцю Самець, на прізвисько Мурат, народився тут, але маленьким його відвезли в рівненський звіринець. 10 років верблюд пробув там без жіночого товариства. Тепер, коли повернувся на батьківщину - відчув молодих самок за кілька десятків метрів.

Слайд 9

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія