X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Конкурс знавців геокарти

Завантажити презентацію

Конкурс знавців геокарти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Із самого понеділка Нас очікує мандрівка Весела !!!

Слайд 2

Пропоную для початку відгадати всім загадку …

Слайд 3

Тут є гори, ріки й море, є міста і села, і струмки ВЕСЕЛІ. Але скільки не дивись: ріки й море – без води, без людей – міста і села. І прозорі наче – гори – не закриють нам собою обрію довкруг ніколи! Знаю, що за дивина – називається вона …. Географічна карта

Слайд 4

Це зображення умовне, а на ньому знаків повно. Невелика то ділянка, видно, горбик там чи ямка, мішаний чи хвойний ліс, чи ставок, що вже заріс, (певно водяться там жаби), все зображено в масштабі. План місцевості

Слайд 5

Карта для мандрівника наче справжня є земля. Ось чому для нас з тобою ми візьмем її з собою!

Слайд 6

Для мандрівки треба знати: Що таке умовні знаки? Прочитайте ці рядки, вставте замість слів значки:

Слайд 7

Біля школи за селом витікає джерело і на сонечку сміється, а від нього річка в’ється. Розпустивши шати кіс, там росте сосновий ліс. Через луки йде дорога мимо саду, до порога, там будинок лісника, міст і стежечка вузька.

Слайд 8

Той, хто добре знає знаки, заслуговує подяки. І тепер вже може сам Текст складний читати нам!

Слайд 9

Текст № 1 Від шлях до нашого табору йшов через , який переходив у Щоб скоротити відстань, ми пішли понад , по поблизу Через 15 хвилин ми підійшли до , яку перейшли по . Від нього по ми дісталися до , де розмістився наш табір.

Слайд 10

Текст № 2 Від наш маршрут пролягав мимо через . Ми вийшли до , де побачили з-під якого било . Напившись води, ми рушили далі , аж поки не побачили . Перебравшись на протилежний берег , ми вийшли до , де нас пригостили яблуками. Нарешті по ми добралися до і розбіглися по домівках.

Слайд 11

Хто ці тексти прочитав – перешкоду подолав. І тепер слова “крилаті” він повинен пам’ятати:

Слайд 12

“Карта – друга мова географії”. (М. Баранський) “Карта – це книга, читати її можуть тільки ті, хто вивчив азбуку цієї книги” (М. Михайлов)

Слайд 13

“Карта важливіша за текст, бо говорить часто яскравіше, наочніше, лаконічніше, ніж найкращий текст”. (П.Семенов-Тянь-Шанський)

Слайд 14

“Звичка мандрувати картою та бачити у своїй уяві різні місця допомагає правильно побачити їх у дійсності”. (К. Паустовський)

Слайд 15

А тепер прийшов до вас найважливіший етап: карту світу пригадати, все, що знаєш, підписати…

Слайд 16

Вирушаємо в дорогу …

Слайд 17

Слайд 18

По закінченні дороги ждуть активних – нагороди!

Слайд 19

В презентації використані матеріали Бібліотеки “Шкільного світу” – Я готуюсь до уроку географії, 6 клас – Київ, “Редакція загальнопедагогічних газет”, 2004; зокрема учительки географії Кодрянської ЗОШ Макарівського району Київської області Л. Лещенко.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія