X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Кольорова металургія України

Завантажити презентацію

Кольорова металургія України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Ліс – це особливий, безмежно добрий і безмежно щедрий організм, який не просить нічого для підтримки свого існування і який великодушно розсипає продукти власної життєдіяльності; він бере під захист усіх живих істот і пропонує тінь навіть лісорубові, який знищує його» (Будда)

Слайд 2

Слайд 3

Ділова деревина – група лісових матеріалів, що виробляються з деревини для потреб виробництва і населення в круглому вигляді (лісоматеріали круглі). Включає всі асортименти круглого лісу за винятком паливної деревини.

Слайд 4

Лісове господарство

Слайд 5

Що таке «лісові ресурси» Деревина Живиця Гриби Плоди Ягоди Горіхи Промислово-мисливські ресурси Лікарські ресурси (мед…) Це: Зараз вияснимо, що таке взагалі лісові ресурси на пркладах та для чого вони потрібні людям. Отже, лісове ресурси – це перш за все деревина, а також живиця, гриби, плоди, ягоди горіхи, промислово-мисливські та лікарські ресурси (бажано показувати це все на картинках).

Слайд 6

Лісозабезпеченість Лісозабезпеченість Площа лісів Кількість населення = Лісозабезпеченість України 10,4 млн. га : 42 650 000 осіб = 0,24 га на особу

Слайд 7

Лісистість Лісистість Площа лісів Площа території = Лісистість України - 15,9 %

Слайд 8

Целюлоза – головна складова частина оболонки рослинних клітин. Йде на виробництво

Слайд 9

Лісове господарство в Україні

Слайд 10

Київський картонно-паперовий комбінат в м. Обухові – одне з найбільших підприємств Європи з випуску картонно-паперової продукції, є частиною австрійської компанії Pulp Mill Holding. Основною сировиною для виробництва є макулатура. Потужність з переробки вторинної сировини становить понад 1500 т. на добу.

Слайд 11

З 1999 року – безперечний світовий лідер за обсягами виробництва найбільш екологічних паперових шпалер і динамікою оновлення асортименту. КОРЮКІВСЬКА ФАБРИКА ТЕХНІЧНИХ ПАПЕРІВ Сьогодні фабрика працює з багатьма відомими світовими постачальниками сировини, відвантажуючи свою продукцію не тільки в Україну, а й в усі частини СНД і багато країн Європи.

Слайд 12

Лісове господарство в Україні

Слайд 13

Слайд 14

Які існують проблеми в лісовому господарстві?

Слайд 15

Слайд 16

Букові праліси Карпат є єдиним в Україні об'єктом, який віднесений до списку природної спадщини ЮНЕСКО. Це ліси, які ніколи не підлягали жодним рубкам. Тому тут можна побачити природні багатовікові різноярусні деревостани.

Слайд 17

Для раціонального використання лісових ресурсів потрібно: 1) комплексно переробляти сировину; 2) не вирубувати ліси в обсязі,що перевищує їхній приріст; 3) виконувати лісовідновлювальні роботи; 4) замінювати деревину іншими конструкційними матеріалами і джерелами палива.

Слайд 18

Дякую за увагу !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія