X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Кембридж

Завантажити презентацію

Кембридж

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Cambridge

Слайд 2

History Міста Кембридж — університетське місто,адміністративний центр округу Кембриджшир, Англія. Він розташований в Східній Англії, на річці Камеру, близько 50 км, 80 північ від Лондона. Відповідно до Британії перепис населення 2011 року його населення складало 123,867 (включаючи 24,488 студентів). Це робить Кембридж другим за величиною містом в Кембриджшир після Пітерборо.

Слайд 3

Cambridge 1575

Слайд 4

Geography Кембридж знаходиться на відстані близько 50 км, 80 Північно по східній частині Лондона. Місто розташоване на площі в рівні і відносно низинних місцевості на південь від болота, який коливається між 6 метрів (20 футів) і 24 метрів (79 метрів) над рівнем моря. У місті таким чином історично оточили низький неправдивими водно-болотних угідь які були виснажили як місто розширилася.

Слайд 5

1209 року студенти, що втекли від переслідувань в Оксфорді, переселилися до Кембриджа й заснували тут Кембриджський університет разом з бібліотекою. Найстаріший коледж, що зберігся і донині, Пітерхауз, було засновано у 1284. Одна з найвизначніших будівель у Кембриджі, капела Кінгз Коледжу, була заснована в 1446 королем Генрі VI. Будівницво завершилося 1515 року за правління Генрі VIII.

Слайд 6

Transport Залізничного вокзалу Кембриджа має пряме залізничне сполучення до Лондона з Терміні на Кінгс Крос (через Кембридж лінії та Східного узбережжя магістралі) та Ліверпуль-стріт (на заході Англії магістралі). Існує нон стоп потяг до Кінгс Крос кожні півгодини період найменшого, з часом типового 50-хвилинної поїздки.

Слайд 7

Education Кембридж має два університети, колегіальний з Кембриджським університетом і місцевих кампуса Англія Раскін університеті, обслуговувати близько 30 000 студентів. Кембриджського університету за оцінками його 2007/08 студент населення в 17,662 і Англії Ruskin повідомляє про 24 000 студентів по всіх його двух кампусів (один з яких знаходиться за межами Кембриджі в Британія) за той же період. Державне забезпечення подальшого навчання сектору включає пагорби дороги шоста форма коледж, Long Road шоста форма коледж і Кембридж регіональний коледж.

Слайд 8

Кінець,дякую за увагу

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія