X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ізраїль

Завантажити презентацію

Ізраїль

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ізраїль

Слайд 2

Ізра їль — країна в південно-західній Азії на південно-східному узбережжі Середземного моря. На півночі межує з Ліваном, на північному сході — з Сирією, на сході — з Йорданією, на південному заході — з Єгиптом. Незалежність проголошено 14 травня 1948 року на підставі резолюції Генеральної Асамблеї ООН №181 від 29 листопада 1947 року.

Слайд 3

Державна символіка Державний прапор Ізраїлю є полотно з білого поля, на якому зображені сині смуги зверху та знизу та синя шестикутна зірка («Зірка Давида») посередені. Гербом Ізраїлю є культовий семисвічник — менора. Гімн Ізраїлю — «Гатіква» («Надія»).

Слайд 4

Столиця – Єрусалим. Діловою столицею також прийнято вважати Тель-Авів. Державні мови – іврит та арабський. Широко розповсюджені також мови: англійська, іспанська, німецька, французська, російська, польська. Валюта – шекель (100 агарот = 1 шекелю).

Слайд 5

Основні показники Вікова структура населення: 0-14 років — 26,1 %; 15-64 років — 64,2 %; 65 років та старіші — 9,8 %. Середній вік населення: 29,9 років, з них чоловіки — 29,1, жінки — 30,8. Тривалість життя: 79,59 років, з них чоловіки — 77,44, жінки — 81,85. Загальний (брутто) коефіцієнт відтворення: 2,38 народжених дітей на 1 жінку Здоров'я населення: носіїв ВІЛ, у тому числі і хворих на СНІД, — 0,1 %

Слайд 6

Віросповідання Євреї — 76,4 %, з них народжені в Ізраїлі — 67,1 %, Європі та Північній Америці — 22,6 %, Африці 5,9 %, Азії 4,2 %; інші — 23,6 % (головним чином араби, черкеси, вірмени). Юдеї — 76,4 %; Мусульмани — 15,9 %; Християни — 2,1 %, з них араби — 1,7 %; Друзи — 1,6 %; Інші — 1,6 %; Невизначені — 3,9 %. Етнічний склад

Слайд 7

Культура Свята в Ізраїлі Не так давно над ізраїльською культурою переважала релігія - іудаїзм, яка є державною, а також мусульманство і християнство. Всі єврейські свята в Ізраїлі є неробочими днями.Офіційний неробочий день - субота (шабат), він починається в п'ятницю, з появою першої зірки, і закінчується через 24 години.У мусульман неробочим днем є п'ятниця. В сучасній державі музика, кіно, література відображають культурну спадщину єврейського народу і національного характеру, який формувався впродовж багатьох століть.

Слайд 8

Державно-політичний устрій Ізраїль не має конституції і на території Ізраїлю діють британські закони і юридичне право, а також закони, прийняті Кнесетом (парламент Ізраїлю). 2003 року конституційна комісія Кнесету почала підготовку конституції. Станом на 2011 ця робота ще не була завершена. У Ізраїлі замість єдиної конституції діє зведення основних законів.

Слайд 9

Система влади Парламент Президент Держава Ізраїль — парламентська республіка. Вищим законодавчим органом є однопалатний парламент — кнесет (з івриту — «збори»), який складається з 120 депутатів. Уряд Уряд Ізраїлю представлений кабінетом міністрів. Він є центральним виконавчим органом в системі державної влади. Прем'єр-міністром Ізраїлю є Біньямін Нетаньягу. Глава держави — президент — вибирається кнесетом на 7 років. З 2007 року президентом Ізраїлю є Шимон Перес.

Слайд 10

Економіка Ізраїль вважається однією з найбільш розвинених країн південно-західної Азії. Країна займає перше місце в рейтингу Всесвітнього банку «Легкість ведення бізнесу» та в рейтингу Всесвітнього економічного форуму «Світова конкурентоздатність». В рейтингу «Кращі країни для ведення бізнесу» журналу Forbes Ізраїль займає 16 місце у світі. Ізраїль займає 2 місце в світі після США за кількістю новоутворених компаній та має найбільше представництв у списку компаній NASDAQ за межами Північної Америки. Промислові вироби: високотехнологічні продукти, деревина і папір, фосфати, їжа, напої, тютюн.

Слайд 11

Фінанси Національний дохід — 129 млрд. дол.; на душу населення — 20 800 дол.; зростання — +3,9 %. Імпорт — 36,8 млрд. дол. Партнери: США-15 %, Бельгія-10,1 %, Німеччина-7,5 %, Швейцарія-6,5 %, Велика Британія-6,1 %. Експорт — 34,4 млрд. дол. Партнери: США-36,8 %, Бельгія-7,5 %, Гонконґ-4,9 %. Туризм — 2 039 млн. дол. Бюджет — 52,2 млрд. дол. Державні резерви — 17,5 млрд. дол.

Слайд 12

Банківська система Ізраїль поступово перетворюється в один із головних фінансових центрів Близького Сходу, де перевага віддається розвитку офшорних операцій. Банківська система Ізраїлю характеризується високим професіоналізмом, сучасними технологіями і широким вибором послуг. Домінують 5 банківських груп, з яких три найбільші контролюють майже 3/4 всіх активів комерційних банків. Основою їх діяльності є кредитування переселенців-репатріантів.

Слайд 13

Наука і технології Найбільшою галуззю промисловості країни, що використовує передові технології, є військова промисловість. Ізраїль також відомий високим технічним рівнем сільського господарства, системами комп'ютерного контролю та автоматизації сільськогосподарських процесів. Ізраїль також є одним з лідерів у використанні сонячної енергії на душу населення, розробивши деякі з найсучасніших техлологій сонячної енергетики. Більш того, Ізраїль є однією з восьми країн, здатних самостійно виробляти і запускати супутники. Ізраїль також вважається однією з країн, що мають ядерну зброю, арсенал якої оцінюється у понад 150 одиниць.

Слайд 14

Бізнес в Ізраїлі Компанії Ізраїлю на сьогоднішній день процвітають, що сприяє залученню інвесторів з різних країн світу. На сьогоднішній день Ізраїль є однією з небагатьох країн, яка має угоду про вільну торгівлю з Канадою та США, ЄС, а також деякими державами Далекого Сходу та Східної Європи. Багато ізраїльських компанії виготовляють продукцію, яка користується високим попитом у багатьох країнах. Зокрема, на експорт відправляються якісне технологічне устаткування, електроніка, оброблені алмази, медична техніка, системи безпеки. Держава бере істотну участь у розвитку ринкової економіки, відкриваючи нові можливості для підприємницької діяльності та розвитку бізнесу в Ізраїлі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія