X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Глобальні проблеми людства

Завантажити презентацію

Глобальні проблеми людства

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Глобальні проблеми людства Підготував: учень 9 класу Ковпак Максим

Слайд 2

Екологічна проблема Проблема взаємовідносин суспільства та природи, збереження навколишнього середовища. Актуальними екологічними проблемами сучасного світу є зміна складу атмосфери, порушення балансу CO2 у природі та зменшення озонового шару; глобальне потепління клімату, вирубування лісів, випадіння кислотних дощів, забруднення Світового океану, процес спустелення земель, водно-ресурсні проблеми, забруднення навколоземного космічного простору, погіршення умов життя людей у великих містах, агломераціях. В Україні склалася складна екологічна ситуація, особливо в зоні ЧАЕС.

Слайд 3

Проблема війни та миру Найважливіша проблема людства. В армії різних країн залучено понад 26 млн. чоловік. За оцінками ЮНЕСКО, на створення військової продукції та послуг працюють понад 50 млн. осіб. Арсенали ядерного озброєння мають 5 країн: США, Росія, Китай, Великобританія, Франція (Україна добровільно від нього відмовилась). Проблема збереження миру є першочерговою у сучасному світі, оскільки від її рішення залежить існування життя на Землі.

Слайд 4

Енергетична проблема Забезпечення людства паливом. Ця проблема викликана збільшенням енергоспоживання у світі, негативним впливом енергетики на навколишнє середовище, впливом атомної енергетики на людину та довкілля. Україна залежить від імпорту нафти й газу на 43 %. Важливим завданням є проблема використання ресурсів Світового океану.

Слайд 5

Продовольча проблема Полягає в дефіциті продуктів харчування, значному територіальному розриві між основними районами виробництва та споживання, де населення страждає від голоду. За даними ООН, на планеті голодує близько 1 млрд. чоловік, в основному населення країн Африки та Азії. У цей час економіка України на 12 % залежить від імпорту продуктів харчування.

Слайд 6

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія