X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Еміграція

Завантажити презентацію

Еміграція

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Еміграція Українців

Слайд 2

Чому ж українці емігрують за кордон? Наша країна є центром Європи. Українські землі багаті на родючі копалини, ґрунти, тут знаходиться 80% прісної води, сприятливі кліматичні умови. Але незважаючи на це з України кожного року виїжджає за кордон приблизно 10 тис. людей.

Слайд 3

Населення (станом на 01.07.2013 р.): 45,7 млн. осіб Україна є 29-ю найбільшою країною у світі. Сукупна кількість емігрантів: 6,5 млн. (вихідці з України за переписами населення зарубіжних країн, де вони проживають), у відсотках це 14,4%. Найпопулярніші країни для еміграції: Російська Федерація, Німеччина, США, Ізраїль, Чехія, Угорщина, Польща.

Слайд 4

високий рівень безробіття; низький рівень заробітної плати; зникнення деяких галузей виробництва або значне їх скорочення; заробіток задля поліпшення житлових умов, задоволення поточних життєвих потреб – харчування, придбання необхідних товарів повсякденного вжитку; накопичення коштів для оплати навчання дітей у вищих навчальних закладах, створення власного бізнесу або розвитку своєї справи; мотиви нематеріального характеру (побачити світ, здобути певні трудові навички, поліпшити знання мови тощо). Основні причини міграції населення України:

Слайд 5

Географічний розподіл українських трудових мігрантів за регіонами походження

Слайд 6

Основні сфери працевлаштування українських трудових мігрантів

Слайд 7

РІВЕНЬ ОСВІТИ УКРАЇНСЬКИХ ТРУДОВИХ МІГРАНТІВ

Слайд 8

значний грошовий приплив (заробітчанські гроші). Від 5 до 8 млрд. доларів щороку надходить в Україну від наших краян втрачається кращий трудовий потенціал; руйнуються сімейні відносини; знижується народжуваність у молодих сім’ях. Наслідки міграції населення України

Слайд 9

Тривожним фактом трудової міграції українців є те, що більшість людей назад вже не повертаються. Виняток становить лише Росія, де на заробітки їдуть менш кваліфіковані робітники. Основною причиною такої тенденції була названа та, що вони не тільки не хочуть самі повертатися, а й намагаються вивезти туди дітей і батьків. І в результаті Україна втрачає не тільки самого мігранта, але і всю його сім'ю.

Слайд 10

Тому українці шукали і продовжують шукати кращої долі за кордоном. Поліпшивши економіку країни, ми зможемо призупинити масову еміграцію.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія