X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Електронний транспорт України

Завантажити презентацію

Електронний транспорт України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Електронний транспорт Електронний транспорт - мережа ліній електропередач,призначена для передачі й розподілу електричної енергії від електростанції до споживача.

Слайд 3

Для підвищення надійності та без- пеки систем електропостачання на деяких ділянках замість ЛЕП під землею прокладають спеціальний високовольтний кабель

Слайд 4

Розрізняють такі види лінії електропередач: Повітряні Підводні Підземні

Слайд 5

Завданням електронного транспорту є транспортування електричної енергії від місць її виробництва до споживачів.Система електричної мережі України охоплює всю її територію.Потужні ЛЕП пов’язують усі найбільші електростанції як між собою,так і з найпотужнішими промисловими центрами і районами.

Слайд 6

Протяжність ЛЕП Загальна довжина електромереж України перевищила 1 млн км. Західна Україна

Слайд 7

Слайд 8

Історія Можливість передачі електричних імпульсів на велику відстань була продемонстрована 14 липня 1729 року, фізиком Стівеном Грейєм. Він мав на меті показати, що можна передавати електроенергію за допомогою цього методу. У досліді використовувалися вологі мотузки із конопель, підвішені на шовкових нитках

Слайд 9

Проте першим практичним використанням повітряних ліній були дроти для телеграфів. У 1837 було створено першу комерційну лінію телеграфу протяжністю 13 миль (20 км).

Слайд 10

Переваги електронного транспоркту Швидка передача; Велика напруга передачі; Захист електромережі; 3 види проведення :наземні, підземні, підводні; Задіяна невелика кількість людей

Слайд 11

Недоліки електронного транспорту Обмороження ЛЕП; Нестійкі до непогоди; Поступове зниження напруги у кабелі

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Інтернет мережа До ЕТ також відносяться лінії Інтернет мереж.

Слайд 15

Історія Інтернет з’явився вперше у США в 1962 році. Джозеф Ліклайдер висловив ідею Всесвітньої комп’ютерної мережі . Перша така мережа називалась ARPANET, яка об’єднувала 4 університети, що займалися розробкою комп’ютерної мережі.

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

На території України Інтернет з’явився19-го грудня 1990 року. Сектор Юрія Янківського з Міжгалузевого Наукового Центру Технології Програмування «Технософт»під'єднався до світової мережі Інтернет.

Слайд 19

Процес торгівлі в тому числі і роздрібної,багатьма товарами здійснюється через Internet. З появою інтернету з’явилися нові способи транспортування деяких нематеріальних товарів,таких як інформація.Ці товари і послуги за допомогою телекомунікації та електронних засобів зв’язку.

Слайд 20

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія