X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Чорна Металургія"

Завантажити презентацію

"Чорна Металургія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чорна Металургія

Слайд 2

Чо рна металургі я — одна з найважливіших галузей важкої промисловості, яка охоплює виробництво чорних металів та спорідненої сировини і напівфабрикатів.

Слайд 3

До чорної металургії входить видобуток всіх видів чорних металів та виробництво з них, тобто чавун, прокат чорних металів, сталь, феросплави, як також вторинні виробництва: сталеві і чавунні труби, порошки чорних металів та металеві вироби індустріального призначення.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

 Найбільші запаси залізної руди сконцентровано в Росії, Бразилія, Китаї, США, Канаді, Австралії. Чорні метали виробляють в 67 країнах світу, 80 % загального обсягу випуску сталі дають розвинуті країни. Швидкими темпами розвивається чорна металургія в Бразилії, Індії, Південній Кореї, Туреччині. 

Слайд 7

Слайд 8

Територіальна структура підприємств чорної металургії в світі має свої особливості: це не окремі металургійні центри, а цілі металургійні райони. Наприклад, у США — Клівленд—Детройт, Чиказький район, у ФРН — Рейнсько-Вестфальський район, у Великій Британії — Південний Уельс.

Слайд 9

Основні типи розміщення чорної металургії: 1) чорна металургія, що працює на місцевій сировині і паливі повного циклу з різними типами заводів, 2) на базі залізорудних ресурсів 3) на базі коксівного вугілля 4) в портах і припортових районах. Це великі інтегровані заводи, що працюють на імпортних руді і паливі, — заводи Японії, Франції Великобританії 5) на базі привізної сировини у великих центрах споживання сталі і прокату — США 6) в районах споживання — невеликі заводи, переважно переробні — США, Італія, Іспанія.

Слайд 10

Особливістю розташування виробництв чорних металів на сучасному етапі є орієнтація на споживача і вантажопотоки сировини, тобто – розташування поблизу основних ринків збуту або поряд із великими транспортними вузлами.

Слайд 11

Слайд 12

Чорні метали займають провідне місце серед конструкційних металів. Вони широко використовуються в: машинобудуванні , будівництві, транспорті й у всіх без винятку галузях сільського господарства, витримуючи гостру конкуренцію збоку пласмас, кераміки, композитів, інших сучасних матеріалів.

Слайд 13

Важливими проблемами чорної металургії є необхідність технічного і технологічного переоснащення виробництва, поліпшення якості чорних металів, випуску нових видів сталі і прокату. Слабкого розвитку поки що набули так звані не доменні способи виробництва чорних металів, які є екологічно чистими, зокрема електрометалургія ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ

Слайд 14

Сталь отримано з чавуну у II ст. до Р.Х. китайськими металургами. Спосіб отримав назву „сто очищувань” і полягав у багаторазовому інтенсивному обдуванні повітрям розплавленого чавуну під час його перемішування

Слайд 15

Дякуємо за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія